Top vision

czen

Připravíme firemní kurzy na míru

Chcete připravit školení pro celý tým? Preferujete přizpůsobit program kurzu vašim potřebám? Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

Naši klienti

Blog top vision

Ať už hledáte inspiraci pro svůj vlastní rozvoj nebo se zajímáte o možnosti
firemního vzdělávání, sledujte náš blog plný novinek a zajímavostí.

LIFE MANAGEMENT: Minimalismus, motivace a meditace

LIFE MANAGEMENT: Minimalismus, motivace a meditace

Pracujete od rána do večera, ale máte pocit, že jste nic neudělali? Jste vyčerpaní a dochází vám poslední síly? Nebo vám uniká smysl veškerého vašeho snažení? Spokojenost je schopnost, na které je potřeba pracovat. Vyzkoušejte tři osvědčené kroky k duševní pohodě: 1. minimalismus, 2. motivaci a 3. meditaci.

TRANSAKČNÍ ANALÝZA: Poznejte program svého mozku

TRANSAKČNÍ ANALÝZA: Poznejte program svého mozku

Transakční analýza názorně popisuje, jak spolu lidé komunikují. Komunikace mezi lidmi se může uskutečňovat na několika různých úrovních. Tou nejvyšší úrovní jsou DŮVĚRNÉ VZTAHY. Lidé však volí i méně vyspělé formy komunikace. Jaké to jsou?

Teorie omezení v nákupu

Teorie omezení v nákupu

Řetězec je jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. TEORIE OMEZENÍ vychází z předpokladu, že v každém podniku najdeme minimálně jedno omezení, které mu brání v dosažení vyšší výkonnosti. To je slabý článek, na který se máme soustředit. Zdokonalování silných článků totiž k ničemu nevede.

PERSONÁLNÍ CONTROLLING: Co neměříte, to neřídíte

PERSONÁLNÍ CONTROLLING: Co neměříte, to neřídíte

Odpovídají náklady na top manažera jeho výkonům a penězům, které do společnosti přinese? Jsou lidé v rámci organizace na pozicích, v nichž mohou nejlépe uplatnit svůj potenciál? Co demotivuje zaměstnance, kteří z firmy odcházejí? Právě těmto otázkám se věnuje PERSONÁLNÍ CONTROLLING.

Proč se rozvíjet s top vision?

1,21 průměrná známka
kvality kurzů

6 117 spokojených účastníků
každý rok

1 432 tréninkových dnů
a kurzů ročně

18 úspěšných let
na trhu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru