Top vision

Kariéra

Právě hledáme

Spojuje nás důvěra v naše služby a snaha naplnit potřeby klientů minimálně na sto procent. Nebojíme se změn a inovací. Je pro nás důležitá přátelská a otevřená komunikace.

Pokud sdílíte podobné hodnoty, jste na správném místě. Ať již chcete začít svou kariéru po studiu nebo rozvíjet svou praxi, možná hledáme právě vás.

Volné pozice

V současné chvíli nemáme otevřené žádné pozice.

Kateřina Michálková
Hledáme kandidáty, kteří obohatí náš tým o nový pohled na věc.

Kateřina Michálková

Chief Human Resources Officer

Spolupráce s lektory

Chceme naplňovat potřeby i těch nejnáročnějších klientů, a proto neustále hledáme lektory s nejlepšími referencemi napříč obory a tématy.

Naši lektoři jsou nejen odborníky na dané téma, ale zároveň již mají několikaleté zkušenosti s lektorováním. Jsou to osobnosti, které učení baví a zároveň inspiruje. Rádi předávají svoje know-how a vymýšlí nové metody výuky.

S lektory uzavíráme nejčastěji dohodu o provedení práce nebo rámcovou smlouvu o dlouhodobé spolupráci. Hledáme tedy především nezávislé experty, kteří mají rádi svoji svobodu, ale na které se zároveň můžeme spolehnout.

Kontaktní formulář

Nahrát přílohu

Max. velikost 8MB.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru