Top vision

czen

Jaké jsou naše kurzy?

3 143účastníků ročně

92 %doporučení

1,14jako známka pro lektory

198témat

6-7účastníků

10seminářů z praxe (Best Practice)

10certifikovaných kurzů

+ 660tréninkových dní na míru

Jaké jsou naše kurzy

Naše nabídka kurzů je rozsáhlá Připravujeme tréninky soft skills, hard skills i počítačové kurzy se zkušenými lektory

 • soft skills tréninky rozvíjejí tzv. „měkké“ dovednosti (komunikační, prezentační či vůdčí schopnosti, vycházející z charakterových a osobnostních vlastností)
 • hard skills kurzy slouží k rozvoji tzv. „tvrdých“ (technických, odborných a profesních) dovedností či znalostí a vedou je vždy odborníci s přímou vazbou na praxi

Naše kurzy cílí na různě pokročilé účastníky Nabízíme kurzy třech úrovní pokročilosti

 • úroveň Pro začátečníky – pro všechny, kdo si chtějí osvojit základní úroveň měkkých dovedností formou výkladu s teoretickou i praktickou částí, nebo potřebují komplexní vhled do základů odborné problematiky tvrdých či počítačových dovedností
 • úroveň Pro pokročilé – vzdělávací akce určené manažerům, kteří chtějí prohloubit svou pokročilou úroveň měkkých dovedností intenzivním tréninkem, a specialistům, kteří chtějí načerpat praktické zkušenosti nebo inspiraci pod vedením expertů z příslušných oborů
 • úroveň Pro všechny – nepotřebujete žádné speciální vstupní informace, znalosti, ani zkušenosti, pokud vás téma oslovuje, přihlaste se

Semináře z praxe (Best Practice) Jedinečný koncept seminářů postavený na sdílení zkušeností s odborníky z praxe

 • semináře jsou maximálně postaveny na know-how odborníků z praxe v daném oboru
 • zpravidla jsou vedeny formou moderované diskuse s aktivním zapojením všech zúčastněných
 • seminář nevedou lektoři, ale dva až čtyři odborníci z praxe, kteří představují své úspěšné projekty a case studies s cílem inspirovat, sdílet různé přístupy a ukázat nejnovější trendy
Best Practice kurzy

Mezinárodně platný certifikát IES Po úspěšném absolvování vybraných kurzů můžete získat prestižní mezinárodně uznávaný certifikát, který pomůže upevnit vaši pozici na trhu práce

 • International Education Society (IES)
Více k certifikaci

Darujte vzdělávání a rozvoj

Darujte svým blízkým nebo zaměstnancům odborný kurz nebo praktický trénink.

Nevíte si rady s výběrem? Využijte univerzální poukaz v libovolné finanční hodnotě, který vám zašleme v dárkové krabičce.

darovat
top vision PLUS - s top vision získáte více

Chceme Vás inspirovat k dalšímu rozvoji, a proto se nyní zúčastněte našich kurzů za těch nejvýhodnějších podmínek. Jen na vás záleží, zda si vyberete některý z dárků nebo slevu.

Více informací

Množstevní
sleva

více účastníků z jedné firmy / více objednaných akcí pro jednoho účastníka

 • 3-4 účastníci - SLEVA 5%
 • 5 a více účastníků - SLEVA 10%

Všechny slevy lze uplatnit při objednání akce, a to v poznámce. Jednotlivé slevy není možné sčítat. Uvedené slevy platí pouze pro otevřené akce, nevztahují se na fóra a diskusní setkání.

Na co se nás nejčastěji ptáte?

 • Kolik lidí se kurzů účastní?
  Nejčastěji se na kurzu potkáte průměrně s 5–6 účastníky. Maximální kapacita našich akcí je 12 účastníků. Chceme tak zachovat únosnou hranici, abychom mohli vždy naplnit vaše individuální potřeby. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je dva až čtyři.
 • S jakým časovým předstihem bych se měl/-a na kurz dostavit?
  Výukové prostory jsou zpravidla připraveny půl hodiny před začátkem. Abyste se včas a klidně usadili, občerstvili a našli potřebné pohodlí, doporučujeme přijít 15 minut před začátkem kurzu.
 • Je pro účastníky nějaký doporučený dress code?
  Žádná pravidla neexistují. Přijďte jednoduše v tom, v čem se budete dobře cítit.
 • Bude během kurzu zajištěno občerstvení?
  V ceně kurzu jsou u celodenních i půldenních kurzů zahrnuty dva coffee breaky (káva, čaj, nealko nápoje, svačina), u celodenních kurzů pak i oběd v blízké restauraci (pokud není v detailu kurzu uvedeno jinak).
 • Je absolvování kurzů stvrzeno nějakým dokladem/certifikátem?
  Ano, účastníci obdrží certifikát o absolvování daného kurzu. V případě potřeby vystavíme i potvrzení dle vašich potřeb nebo potvrdíme vámi přinesené podklady. Účastníci certifikovaných IES kurzů a ECDL testů obdrží při splnění příslušných podmínek i osvědčení certifikační autority.

Naše obchodní podmínky

Seznamte se se základními pravidly poskytování našich služeb nebo si přečtěte kompletní znění obchodních podmínek.

 • Co vše je zahrnuto v ceně akce?
  V ceně jsou zahrnuty veškeré potřebné materiály, občerstvení i oběd (dle typu konkrétní akce).
 • Jak mohu uplatnit slevu?
  V poznámce každé objednávky je možné uplatnit množstevní, věrnostní či speciální smluvní slevu. Na kterou slevu máte nárok, zjistíte zde.
 • Kdy se stává objednávka závaznou?
  Objednávka se stává závaznou, pokud již proběhla úhrada alespoň části účastnického poplatku, pokud byla závaznost objednávky potvrzena vzájemnou dohodou (prostřednictvím e-mailu či telefonu) nebo pokud došlo k zahájení Vaší účasti na akci.
 • Jaké storno poplatky se na mne v případě zrušení vztahují?
  Nezávaznou objednávku je možné kdykoli zrušit bezplatně. Závaznou objednávku je možné bezplatně zrušit pouze více než 14 dní před termínem zahájení akce. V případě jejího zrušení 14 až 4 dny před akcí Vám vzniká povinnost uhradit storno poplatky, a to ve výši 50 % z ceny akce. V případě zrušení tři a méně dnů před akcí se jedná o storno poplatky ve výši 100 %.
 • Mohou nastat změny v programu?
  V některých případech upravujeme program akcí, aby lépe odpovídal aktuálním trendům a dění v oboru. O všech zásadních změnách informujeme přihlášené účastníky předem.

Chci poradit

234 718 721

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru