Top vision

czen

Jaké jsou naše kurzy?

3 143účastníků ročně

92 %doporučení

1,14jako známka pro lektory

198témat

6-7účastníků

10seminářů z praxe (Best Practice)

10certifikovaných kurzů

+ 660tréninkových dní na míru

Jaké jsou naše kurzy

Naše nabídka kurzů je rozsáhlá Připravujeme tréninky soft skills, hard skills i počítačové kurzy se zkušenými lektory

 • soft skills tréninky rozvíjejí tzv. „měkké“ dovednosti (komunikační, prezentační či vůdčí schopnosti, vycházející z charakterových a osobnostních vlastností)
 • hard skills kurzy slouží k rozvoji tzv. „tvrdých“ (technických, odborných a profesních) dovedností či znalostí a vedou je vždy odborníci s přímou vazbou na praxi

Semináře z praxe (Best Practice) Jedinečný koncept seminářů postavený na sdílení zkušeností s odborníky z praxe

 • semináře jsou maximálně postaveny na know-how odborníků z praxe v daném oboru
 • zpravidla jsou vedeny formou moderované diskuse s aktivním zapojením všech zúčastněných
 • seminář nevedou lektoři, ale dva až čtyři odborníci z praxe, kteří představují své úspěšné projekty a case studies s cílem inspirovat, sdílet různé přístupy a ukázat nejnovější trendy
Best Practice kurzy

Mezinárodně platný certifikát IES Po úspěšném absolvování vybraných kurzů můžete získat prestižní mezinárodně uznávaný certifikát, který pomůže upevnit vaši pozici na trhu práce

 • International Education Society (IES)
Více k certifikaci

Darujte vzdělávání a rozvoj

Darujte svým blízkým nebo zaměstnancům odborný kurz nebo praktický trénink.

Nevíte si rady s výběrem? Využijte univerzální poukaz v libovolné finanční hodnotě, který vám zašleme v dárkové krabičce.

darovat

Množstevní
sleva

více účastníků z jedné firmy / více objednaných akcí pro jednoho účastníka

 • 3-4 účastníci - SLEVA 5%
 • 5 a více účastníků - SLEVA 10%

Všechny slevy lze uplatnit při objednání akce, a to v poznámce. Jednotlivé slevy není možné sčítat. Uvedené slevy platí pouze pro otevřené akce, nevztahují se na fóra a diskusní setkání.

Na co se nás nejčastěji ptáte?

 • Kolik lidí se kurzů účastní?
  Nejčastěji se na kurzu potkáte průměrně s 5–6 účastníky. Maximální kapacita našich akcí je 12 účastníků. Chceme tak zachovat únosnou hranici, abychom mohli vždy naplnit vaše individuální potřeby. Minimální počet účastníků pro otevření kurzu je dva až čtyři.
 • S jakým časovým předstihem bych se měl/-a na kurz dostavit?
  Výukové prostory jsou zpravidla připraveny půl hodiny před začátkem. Abyste se včas a klidně usadili, občerstvili a našli potřebné pohodlí, doporučujeme přijít 15 minut před začátkem kurzu.
 • Je pro účastníky nějaký doporučený dress code?
  Žádná pravidla neexistují. Přijďte jednoduše v tom, v čem se budete dobře cítit.
 • Bude během kurzu zajištěno občerstvení?
  V ceně kurzu jsou u celodenních i půldenních kurzů zahrnuty dva coffee breaky (káva, čaj, nealko nápoje, svačina), u celodenních kurzů pak i oběd v blízké restauraci (pokud není v detailu kurzu uvedeno jinak).
 • Je absolvování kurzů stvrzeno nějakým dokladem/certifikátem?
  Ano, účastníci obdrží certifikát o absolvování daného kurzu. V případě potřeby vystavíme i potvrzení dle vašich potřeb nebo potvrdíme vámi přinesené podklady. Účastníci certifikovaných IES kurzů a ECDL testů obdrží při splnění příslušných podmínek i osvědčení certifikační autority.

Naše obchodní podmínky

Seznamte se se základními pravidly poskytování našich služeb nebo si přečtěte kompletní znění obchodních podmínek.

Kdy se stává objednávka závaznou?

Vaše objednávka se stává závaznou v momentě, kdy Vám ji potvrdíme prostřednictvím e-mailu. Od této chvíle se na ni v případě rušení vztahují storno poplatky platné dle našich Obchodních podmínek. V případě, že Vám objednávku nepotvrdíme, smlouva není uzavřena.

Jaké storno poplatky se na mne v případě zrušení vztahují?
 • V případě, že se elektronickou poštou na adresu info@topvision.cz odhlásíte z otevřeného kurzu nejméně šestnáct (16) kalendářních dnů před termínem konání, můžete požádat o vrácení zaplaceného účastnického poplatku a my Vám ho v takovém případě vrátíme. V případě, že o vrácení poplatku za zrušený otevřený kurz nepožádáte, převedeme tuto částku na voucher.
 • V případě, že se elektronickou poštou na adresu info@topvision.cz odhlásíte z otevřeného kurzu nejdříve patnáct (15) kalendářních dnů a nejpozději osm (8) kalendářních dnů před termínem konání, převedeme účastnický poplatek na voucher.
 • Při odhlášení se z otevřeného kurzu sedm (7) dní před jeho konáním a později zaniká nárok na vrácení již zaplaceného účastnického poplatku a náleží nám odměna v plném rozsahu - již jsme vyhradili materiální a lidské zdroje pro realizaci vzdělávací akce.
 • Můžete však místo sebe na otevřený kurz poslat náhradníka, stačí nám to nejpozději den předem oznámit na adresu info@topvision.cz společně s kontaktními údaji náhradníka.
Co je voucher?

Voucher můžete využít na koupi jiných produktů a služeb naší společnosti Top Vision a to v následujících 12 měsících po odhlášení z otevřeného kurzu.

Chci poradit

234 718 721

nahoru