Top vision

czen

Seznamte se s naším týmem

Jsme tu pro vás a každý den se staráme o vaši spokojenost. Jsme připraveni vám pomoci, poradit, vyřídit objednávku navrhnout vhodné řešení na míru. Nejsme malý tým, protože jsme schopni nabídnout služby v celé České republice. Zároveň ale nejsme ani moc velcí, abychom ztratili na flexibilitě nebo osobním přístupu. Jsme prostě tak akorát. Seznamte se s námi.

Denisa Voleková
Denisa je žena s vizí, a právě proto řídí společnost Top Vision. Vzdělání pro ni představuje zkratku, jak se učit ze zkušeností jiných lidí a jít tak rychleji kupředu. Absolvovala celou škálu kurzů od těch manažerských až po ty ezoterické, má za sebou měsíční business program na Bali i instruktorský kurz firewalkingu v Kalifornii.

Denisa Voleková

Head of Top Vision

Milan Roháček
Schopnost inspirovat druhé má Milan v genech. Jeho ambicí je společně s celým obchodním týmem motivovat k osobnímu rozvoji každého klienta, ať už se jedná o rodinnou firmu nebo velkou korporaci. Přístup Milana je osobní, přátelský a vysoce profesionální. Vždy udělá maximum pro splnění i těch nejkomplexnějších a nejnáročnějších přání každého klienta.

Milan Roháček

Customer Care Director

Kristýna Henkeová
Kristýna se spolu se svým týmem stará o to, aby si naši klienti užili každý kurz nebo trénink, na který se přihlásí. Připravuje pro naše klienty rozvojové programy na míru a dohlíží na to, aby byly perfektně organizačně zajištěné a naplnily očekávání.

Kristýna Henkeová

Head of Training

Kateřina Michálková
Kateřina hledá nové posily do našeho týmu a také se stará se o to, aby nás práce bavila a motivovala.

Kateřina Michálková

Chief Human Resources Officer

Tomáš Petrův
Tomáš a jeho kolegové ze zákaznického centra jsou dalšími důležitými členy top vision. Jejich náplní práce je péče o naše klienty. Tomáš vám podá pomocnou ruku, pokud se potřebujete zorientovat v našich službách a zajistí, aby byly všechny vaše požadavky co nejrychleji splněny.

Tomáš Petrův

Client Care Manager

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru