Top vision

czen

PODCAST: LEAD and LEARN

Než se s námi potkáte na příštím kurzu, poslechněte si rozhovory s našimi lektory a inspirativními osobnostmi nejen ze světa byznysu. Přinášíme vám pravidelný přísun duševní potravy. Naše podcasty jsou výživné a lehce stravitelné.

Lead and Learn #34 - Martin Hausenblas

Dnešním hostem podcastu Lead and Learn je Martin Hausenblas, ústecký patriot, podnikatel, odvážný investor, velkorysý filantrop a bývalý politik. O hledání smyslu života ... O tom proč by už nezaměstnal rodinu ... O jeho snu PRAHA - ÚSTÍ za 25 minut ... O nekončící úspěšné cestě LIFTAGA ... O tom proč bere krizi VŽDY jako příležitost ...
Top Vision · 'Smysl života jsem našel na Sahaře' Martin Hausenblas - Podcast Lead and Learn #34

Lead and Learn #33 - Lucie Janečková

S mistryní výčepní, která za den vyčepovala přes tisíc litrů piva a dnes učí ostatní výčepnímu řemeslu. O tom, jak uspět v mužském světě. O tom, proč je pivo v Lokálu nejlepší. O tom, proč se nebát chtít víc. O tom, jak Lokál a Ambiente zvládají poslední dva roky. O tom, proč má Lokál nejlepší pivo a proč má smysl se neustále vzdělávat.
Top Vision · JAK ČEŠTÍ ŠTAMGASTI ZACHRÁNILI SVÉ LOKÁLY – Lucie Janečková – Podcast Lead and Learn #33

Lead and Learn #32 - Michaela Murin

S lektorkou a kočkou Michaelou Murin jsme si povídali na začátku roku 2022, jak ovládat čas a emoce, abychom se dokázali posouvat v pracovním i osobním životě dál a neutopili se pod návalem úkolů, informací a negativních emocí. Do Nového roku nám Míša popřála sebevědomí. Abychom se vyznali ve svých emocích, neplýtvali časem, byli silní, dělali správná rozhodnutí a dobré změny, cítili se dobře v práci i doma.
Top Vision · Lead and Learn #32 - Michaela Murin - O sebevědomí a jak vládnout svými emocemi a časem.

Lead and Learn #31 - Margareta Křížová

Se známou business mentorkou Margaretou Křížovou o tom jak překonat krizi, proč se nebát změn, a o vizionářích a dotahovačích ve firmách. I o tom jak využít nápady zaměstnanců ve prospěch celé firmy.
Top Vision · Lead and Learn #31 - Margareta Křížová - Z každé krize vede cesta

Lead and Learn #30 - Bibiana Machátová

O unikátním projektu James Cook Languages S.E.N., i o tom, které mýty v jazykovém vzdělávání je ještě třeba zbořit, s Bibianou Machátovou, Academic HR ředitelkou EDUA Group.
Top Vision · Lead and Learn #30 - Bibiana Machátová - Co je to S.E.N. ?

Lead and Learn #29 - Alois Kohout

V dalším dílu podcastu Lead and learn jsme s koučem a finančním ředitelem Aloisem Kohoutem mluvili o tom, proč jsou nejdůležitější v každé firmě spokojení lidé. Finančního ředitele přirovnává k lodivodovi, který vždy musí loď dovést bezpečně do přístavu, počasí a vnějším podmínkám navzdory. Taky jsme mluvili o černých labutích, které firmy ohrožují a jak se chránit. Jak najít s finančním ředitelem ve firmě společnou řeč a jak jednoduše porozumět reportům a cash flow, o tom nejen v kurzu Aloise Kohouta, ale v dnešním podcastu.
Top Vision · Lead and Learn #28 - Alois Kohout - Nejen o teorii černých labutí

Lead and Learn #28 - Zdeňka Žádníková Volencová

Tentokrát se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou. Skvělá herečka Dejvického divadla a zkušená lektorka rétoriky Top Vision Zdeňka Žádníková se řídí nejen v rétorice mottem: “Nic se nejí tak horké, jak se uvaří”. Ví, jak prezentaci zvládnout a jak si ji užít, protože pak si ji užije i Vaše publikum. V jejích kurzech je přítomen laskavý humor, který i zarytým introvertům a nemluvčím pomáhá překonat strach z veřejného projevu. Jak zvládnout svou první velkou řeč na veřejnosti, ve firmě, ve vztahu, při rodinné události? To a mnoho dalšího se dozvíte v novém díle podcastu z dílny Top Vision.
Top Vision · Lead and Learn #28 - Zdeňka Žádníková Volencová - Síla rétoriky

Lead and Learn #27 - Lukáš Fejks

V dnešním podcastu Lead and Learn přivítáme Lukáše Fejkse, managing directora firmy Top Vision. Jaký je jeho názor na trendy ve vzdělávání? Jak Top Vision přistupuje k výběru lektorů? Je vzdělávání investice nebo náklad? Nejen to vám prozradí v dnešním díle Lead and Learn
Top Vision · Lead and Learn #27 - Lukáš Fejks - Vzdělávání v Top Vision je vždy dobrá investice

Lead and Learn #26 - Michal Bláha

„Nastává čas volit mezi tím, co je správné a co snadné“, tak zní motto Michala Bláhy, zakladatele Hlídače státu a dnešního hosta podcastu Lead and Learn. Michal byl vyhlášen v loňském roce osobností roku v anketě Křišťálová lupa. O digitalizaci státu a změnách, které to přináší v myšlení lidí, o kultivování státu a úřadů, o tom si dnes budeme s Michalem povídat.
Top Vision · Lead and Learn #26 - Michal Bláha - Hlídač státu

Lead and Learn #25 - Daniel Gamrot

V dnešním podcastu Lead and Learn vítám Daniela Gamrota, který se už více než dvanáct let věnuje osobní produktivitě a time managementu. Na školeních s lidmi prochází a prakticky zkouší postupy pro lepší rozhodování, soustředění, práci s energií nebo třeba efektivní online komunikaci. Učí nás, abychom stíhali důležité věci a úkoly včas a v potřebné kvalitě. Za rok v covidu ušel dlouhou cestu z offline do online. On ani jeho školení nejsou zdaleka stejná jako před rokem. Navíc se umí o své zkušenosti podělit a pomoci tak řadě lidí nedělat další chyby. Jestli Vám dělá problém zorganizovat se, určit si priority a dodržet je anebo plánovat, dnes určitě poslouchejte. Pokaždé, když se kolem nás prožene něco velkého a my jsme v nejistotě, potřebujeme zapnout, zapojit vnitřní sílu a přenést se přes takové období.
Top Vision · Podcast Lead and Learn #24 - Daniel Gamrot - Mistr osobní produktivity

Zobrazeny podcasty: 1-10 z 34

nahoru