Top vision

czen

PODCAST: LEAD and LEARN

Než se s námi potkáte na příštím kurzu, poslechněte si rozhovory s našimi lektory a inspirativními osobnostmi nejen ze světa byznysu. Přinášíme vám pravidelný přísun duševní potravy. Naše podcasty jsou výživné a lehce stravitelné.

Lead and Learn #11 - Jan Přeučil

Řeč jest obrazem vašeho ducha a slovo má neobyčejnou moc. Jen se ho musíte naučit používat: Jak? Tohle tajemství a mnohá další nám poodhalil v novém díle podcastu Lead and Learn společnosti Top Vision skvělý herec, milý člověk a vážený učitel rétoriky Jan Přeučil. Po jeho semináři se cítíte silný jako Cicero, připravený na řečnický souboj. Poslechněte si neobyčejný hlas, který inspiruje, pravidla, která nestárnou a moudrost, kterou prověřil čas. V rozhovoru Jan Přeučil zavzpomínal i na tatínka, odsouzeného v procesu s Miladou Horákovou, na listopadové dny 1989 a na to, jak je svoboda pro každého z nás důležitá.
Top Vision · Lead and Learn #11 - Jan Přeučil - Jak se stát skvělým řečníkem?

Lead and Learn #10 - David Železný

Vítáme vás u jubilejního dílu podcastu Lead and Learn s číslem 10. Tentokrát nás svojí návštěvou poctil David Železný. Galerista je človek, který dokáže prodat barvy na plátně za několik milionů korun. Poslechněte si příběh Davida Železného, který společně s Tomášem Zapletalem vybudoval od nuly jednu z nejlepších galerií u nás. Své klienty vtahují do světa umění, baví svými příběhy, vzdělávají je a k tomu jim prodávají kvalitní uměni. Jsou dobrý tým a skvěle se doplňují.
Top Vision · Lead and Learn #10 - David Železný - Galerista se musí vzdělávat celý život

Lead and Learn #9 - Ludvík Bohman

Díl číslo 9. tentokrát s Ludvíkem Bohmanem. V mládí úspěšný atlet, vystudovaný právník, poté seniorní manažer a člen boardu v pojišťovnictví, vysokoškolský pedagog a dnes ředitel spolku Intergram, který zastupuje stovky výkonných umělců a výrobců a vybírá a rozděluje odměny za veřejné užití jejich výkonů. Stovky miliónů korun ročně. Letos je všechno jinak.
Top Vision · Lead and Learn #9 - Ludvík Bohman - Vzdělávání je životodárná míza

Lead and Learn #8 - Petra Zárubová

Díl číslo 8. Tentokrát s náší dlouholetou lektorkou Petrou Zárubovou. Petra si prošla díky covidu extrémní změnou, z plného kalendáře se přesunula na samotu do hor k manuální práci. Dnes se vrací a říká: když už v té změně jsi a děláš ji, není zdaleka tak velká a těžká, jak se zdála, když ses na ni chystal. Je mnohem lépe zvládnutelná.
Top Vision · Lead and Learn #8 - Petra Zárubová - Z plného diáře na samotu k manuální práci

Lead and Learn #7 - Renata Dvořáková

Sedmý díl podcastu Lead and Learn. Tentokrát s Renatou Dvořákovou. Renáta je akreditovaný profesionální kouč. Pracuje jak s týmy, tak s jednotlivci na rozvoji jejich pracovních i osobních kompetencí. Zároveň se věnuje lektorování a tréninkům soft skills.

V současnosti s Top Vision spolupracuje na nové online poradně nejen pro manažery. Více informací se dozvíte v podcastu nebo zde.

Top Vision · Lead and Learn #7 - Renata Dvořáková - O krizové lince nejen pro manažery

Lead and Learn #6 - Eliška Novotná

Šestý díl podcastu Lead and Learn. Eliška Novotná sdílí vášeň pro rozvoj zaměstnanců v IKEA, kde pracuje na pozici Talent Development Managera - v této oblasti se pohybuje již 20 let. V podcastu vám představí, jakým způsobem pracují na rozvoji zaměstnanců a jakou roli hraje v IKEA pojem diverzita.
Top Vision · Lead and Learn #6 - Eliška Novotná - O rozvoji zaměstnanců a diverzitě

Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

5. Díl podcastu Lead and Learn, tentokrát byla naším hostem Miluše Vondráková - specialistka na rozvoj a inovace ve vzdělávání. Miluše působila např. na ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy nebo ve firmě Tutor. Jaký je její pohled na vzdělávání v době koronaviru ve školách a aktuální stav našeho školství? To i mnohem více se dozvíte v dnešním díle Lead and Learn.
Top Vision · Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Další díl podcastu Lead and Learn, tentokrát je host Miroslav Focht. Miroslav působil dlouhá léta na nejvyšších manažerských pozicích. V tomto podcastu se s vámi podělí o svůj postoj k leadershipu a o krátký návod ,jak se stát skvělým leaderem.
Top Vision · Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Lead and Learn #3 - Milan Fridrich

3. díl podcastu s manažerem Milanem Fridrichem. Milan se zabývá vzděláváním ve firmě Seznam. Jak pracuje s mileniály a jaké jsou největší rozdíly mezi generacemi? To a mnoho dalšího se dozvíte v tomto díle podcastu Lead & Learn.
Top Vision · Lead & Learn #3 - Milan Fridrich

Lead and Learn #2 - Tomáš Fürst

2. díl podcastu s matematikem Tomášem Fürstem, který přednáší na katedře matematické analýzy a aplikací matematiky na Univerzitě Palackého. Tentokrát o tom, jak je důležité umět pracovat s nejistotou, která je v podstatě naší jedinou jistotou.
Top Vision · Lead & Learn #2 - Tomáš Fürst

Lead and Learn #1 - Daniel Štrobl

1. díl podcastu s psychologem a koučem Danielem Štroblem o tom, jaké psychické dopady na nás mají události spojené s covidem. Poslechněte si povídání, které vás povzbudí i pohladí na duši.
Top Vision · Lead & Learn #1 - Daniel Štrobl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru