Top vision

czen

PODCAST: LEAD and LEARN

Než se s námi potkáte na příštím kurzu, poslechněte si rozhovory s našimi lektory a inspirativními osobnostmi nejen ze světa byznysu. Přinášíme vám pravidelný přísun duševní potravy. Naše podcasty jsou výživné a lehce stravitelné.

Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

5. Díl podcastu Lead and Learn, tentokrát byla naším hostem Miluše Vondráková - specialistka na rozvoj a inovace ve vzdělávání. Miluše působila např. na ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy nebo ve firmě Tutor. Jaký je její pohled na vzdělávání v době koronaviru ve školách a aktuální stav našeho školství? To i mnohem více se dozvíte v dnešním díle Lead and Learn.

Top Vision · Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Další díl podcastu Lead and Learn, tentokrát je host Miroslav Focht. Miroslav působil dlouhá léta na nejvyšších manažerských pozicích. V tomto podcastu se s vámi podělí o svůj postoj k leadershipu a o krátký návod ,jak se stát skvělým leaderem.

Top Vision · Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Lead and Learn #3 - Milan Fridrich

3. díl podcastu s manažerem Milanem Fridrichem. Milan se zabývá vzděláváním ve firmě Seznam. Jak pracuje s mileniály a jaké jsou největší rozdíly mezi generacemi? To a mnoho dalšího se dozvíte v tomto díle podcastu Lead & Learn.

Top Vision · Lead & Learn #3 - Milan Fridrich

Lead and Learn #2 - Tomáš Fürst

2. díl podcastu s matematikem Tomášem Fürstem, který přednáší na katedře matematické analýzy a aplikací matematiky na Univerzitě Palackého. Tentokrát o tom, jak je důležité umět pracovat s nejistotou, která je v podstatě naší jedinou jistotou.

Top Vision · Lead & Learn #2 - Tomáš Fürst

Lead and Learn #1 - Daniel Štrobl

1. díl podcastu s psychologem a koučem Danielem Štroblem o tom, jaké psychické dopady na nás mají události spojené s covidem. Poslechněte si povídání, které vás povzbudí i pohladí na duši.

Top Vision · Lead & Learn #1 - Daniel Štrobl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru