Top vision

czen

Nastartujte svou kariéru na kurzu

Dokončili jste studium a chystáte se nastartovat svou profesní kariéru? Na co byste si měli dát pozor a v čem se můžete zlepšovat? Podívejte se na naše tipy!

Zaujměte prezentací

V práci se rozhodně setkáte s prezentováním. Ať už vystoupíte sólově, či v týmu s kolegy, vězte, že na kvalitu vaší prezentace budou kladeny vysoké nároky. Čtení z papíru nebo rovnou z prezentace zamořené textem rozhodně není na místě, a tak jsou to právě prezentační dovednosti, které je potřeba vypilovat.

K tomu samozřejmě nutí studenty už na středních i vysokých školách, řada z nich se však potýká se značnou trémou, která zde bude ještě umocněna tím, že na rozdíl od školních prezentací, v práci nevystupují před kamarády, ale před nadřízenými.

Jak tedy utřídit velké množství informací, jak naplánovat jejich pořadí, jak se připravit na publikum a jak vytvořit dokonalou prezentaci? O tom všem se dočtete v našem e-booku Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Komunikujte na úrovni

„Líná huba, holé neštěstí“. V pracovním prostředí je třeba přejít na reprezentativní vystupování. To se týká nejen vzhledu, tedy slušného oblečení, ale i vašeho projevu. Naučte se komunikovat přesvědčivě a zdvořile tak, že vás nezaskočí ani rozhovor s majitelem společnosti, ve které pracujete – na tréninku Jasné, rozhodné a přesvědčivé komunikace.

Cesta k zajímavé stáži či vysněnému pracovnímu místu

Získat zaměstnání v oboru bývá pro čerstvé absolventy mnohdy náročné. Pojďte štěstí naproti a vylepšete si svůj online životopis! K získání zajímavého pracovního místa vám pomůže profesní sociální síť LinkedIn. Vytvořte si profil, aktualizujte informace, a buďte tak k dispozici recruiterům! Využijte možnosti největší profesní sítě LinkedIn na našem kurzu.

Data, informace, paměť…

Maturita a zkoušková období sebou přinášely spoustu informací, které váš mozek musel zpracovat. Podobnému náporu bude vaše paměť vystavována i v pracovním procesu. Jak se s kvanty informací poprat a zapamatovat si jich co nejvíce? To se dozvíte na kurzu Jak rozvinout potenciál paměti.

„Jak to mám všechno stihnout?“

Studentská léta jsou za vámi a s prací na plný úvazek nestíháte skloubit vaše obvyklé aktivity? Je toho prostě moc, a pokud se jedné činnosti budete věnovat více na úkor těch ostatních, budou vám to vaši zanedbávaní přátelé vyčítat. Ovládat time-management je tedy naprosto nezbytné. Zkroťte svůj čas s námi.

Prosaďte si u šéfa školení

Člověk se učí celý život a i po ukončení studia je potřeba se dále vzdělávat, zdokonalovat se. Dobrá zpráva je, že řada firem svým zaměstnancům nabízí možnost zúčastnit se kurzů nebo tréninků. Než ale budete o svých plánech na další rozvoj mluvit s vaším nadřízeným, pečlivě se na rozhovor připravte. Předem si promyslete pádné argumenty a nezapomeňte zdůraznit přínos vašeho školení pro firmu. Když se vám podaří vyčíslit, kolik času nebo prostředků pomůžete firmě díky novým dovednostem ušetřit, nebude prostor na námitku, že na vaše školení nejsou peníze.

Motivace

Pokud jste úspěšně dokončili studium a vstupujete do zaměstnání, držíme vám palce. A bude-li vám v určitém období chybět motivace, nezapomeňte na příběhy slavných a jejich trnitou cestu k úspěchu

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

nahoru