Top vision

czen

NovINky - Buďte IN!

Léto se už kvapem blíží, my ale rozhodně nepolevujeme! Připravili jsme pro vás na dvě desítky žhavých novinek. Pojďme si představit některé z nich!

Žijeme budoucností. Náš svět se mění čím dál rychleji a spolu s tím také vzdělávání. Víme, které dovednosti  a znalosti rozhodnou o vašem úspěchu v příštích letech. Připravili jsme pro vás proto celkem dvacet novinek, které mají jedno společné. Pomohou vám hledat nové cesty, jak být úspěšnější v práci nebo v soukromém životě.

Jak přežít v bazénu plném krokodýlů

Jsme jedničkou v manažerském vzdělávání, a tak právě kurz v oblasti manažerských dovedností nemůže mezi novinkami chybět. Tentokrát jsme se zaměřili na leadera velké firmy, který bezpochyby dennodenně řeší celou řadu specifických situací. Jak být motivujícím a zároveň motivovaným leaderem a jak se pohybovat v „bazénu plném krokodýlů“ vás naučíme v tréninku (Ne)typické obtížné situace leadera v korporaci.

Buďte on-line

Určitě i vy řešíte propagaci produktů či služeb ve vaší firmě. Také ze všech stran slyšíte, jak jsou všichni na sociálních sítích? Pojďme s dobou, inzerujme na Facebooku a Instagramu, a získejme tak spoustu nových zákazníků. Ale pozor! Mnoho firem se nechalo sociálními sítěmi natolik uchvátit, že úplně zapomnělo na e-maily. Takový kvalitní e-mailing je stále v kurzu a je dokonce stále efektivnější. Naučte se s námi psát skvělé a úderné newslettery, na kurzu E-mailujte, nespamujte a prodávejte.

Restartujte se

Mnoho z nás se jistě v životě dostalo do situace, kdy by nejraději kliknula na tlačítko Smazat, Formátovat a začala by vše úplně od začátku. Přitom nastartovat životní změny není zas tak složité, jak se na první pohled může stát. Chtěli byste navštívit nějaký kurz, ale z velké nabídky si nedokážete vybrat jen jediný? Právě pro vás jsme vytvořili trénink 7 klíčových dovedností pro osobní restart, kde se zaměříme na praktická cvičení, pomocí kterých se naučíte tyto změny nastartovat, a objevíte tak vlastní cestu k vnitřní jistotě a spokojenosti.

Vystrčte hlavu z krabice

Docházejí vám nápady? V takové situaci může například člen marketingového oddělení propadnout panice. A nejedná se jen o marketing. Vaše práce vyžaduje kreativitu a schopnost uvažovat inovativně? Pak vám nezbývá než začít Myslet jinak. Věřte nám, pro každého z vás existují techniky, jak řešit problémy originálně a chytře. Pojďte se spolu s námi přesvědčit, že i kreativitě se lze naučit.

Otevřete dveře investorům 

Pokud vám naopak kreativita vůbec nedělá potíže a nedostatkem super nápadů rozhodně netrpíte, budete možná časem potřebovat vhodného investora, který vám váš nápad pomůže dotáhnout do finále. Poznejte jak a kde najít nejvhodnějšího investora na kurzu Než pustíte investora do dveří s úspěšnou poradkyní pro začínající i zkušené podnikatele Margaretou Křížovou, investorkou v pořadu Den D na České televizi.

Přilákejte talent

Novinku jsme pro vás připravili i v oblasti HR pod názvem Jak budovat značku zaměstnavatele. Pomozte vaší firmě vybudovat značku atraktivního zaměstnavatele a garantujeme vám, že kvalitní životopisy se vám jen pohrnou!
 

Nových kurzů a seminářů pro vás máme samozřejmě ještě více. Kompletní přehled novinek najdete ZDE. Těšíme se na vás! 

e-book Naučte se vstávat dřív

Naučte se vstávat dřív

Dozvíte se, jak si zautomatizovat brzké ranní vstávání a proměnit jej ve výhodu. Poradíme vám, jak se vyvarovat prokrastinaci a jak je to s ranní kávou.

nahoru