Top vision

czen

Learn soft skills in English

Jste mezinárodní korporace, kde se komunikuje v angličtině „on a daily basis“? Jste startup, který se chce prosadit „worldwide“? Vaši lidé budou potřebovat nejen perfektní angličtinu, ale také sebevědomí, aby obstáli i v komunikačně náročných situacích. Proto jsme pro ně připravili speciální tréninky SOFT SKILLS IN ENGLISH

V době umělé inteligence jsou na vzestupu soft skills, které budou v budoucnu dokonce důležitější než odbornost. Tento trend se týká především manažerských pozic. AI přebírá rutinní práci a na manažery jsou tak kladeny nové nároky. Od sales manažerů se očekává schopnost vytvářet nadstandardní vztahy s klienty, HR manažeři by měli rozvíjet firemní kulturu a marketingoví manažeři by měli přicházet s kvanty kreativních nápadů. Do hry však vstupuje ještě jedna důležitá dovednost, a to komunikace v angličtině. 

Celý svět je online a spolupráce napříč státy a kontinenty není ničím výjimečným. Při komunikaci se zahraničními kolegy nebo klienty je nezbytné, abychom se dovedli vyjádřit i v náročných situacích, jako je přesvědčivé prezentování nápadu, sdělování konstruktivní kritiky, vyjednávání, inspirativní vedení týmu nebo řešení konfliktů. Kromě toho bychom měli stále působit sebevědomě a suverénně. Perfektní angličtina ale není zárukou, že budeme dostatečně razantní, když potřebujeme být razantní, nebo dostatečně citliví, když potřebujeme být citliví. 

Ve spolupráci se společností James Cook Languages jsme pro vás připravili sérii workshopů, které se soustředí právě na rozvoj soft skills v angličtině. Jejich cílem je nácvik komplikovaných komunikačních situací v angličtině s důrazem na jazykové nuance, které mohou vést k nejrůznějším nedorozuměním. Lektoři v těchto kurzech nebudou opravovat vaši výslovnost nebo gramatické chyby. Poskytnou vám však zpětnou vazbu na vaše komunikační kompetence. Dozvíte se, jak působíte na druhé, zda nejste přespříliš taktní, nebo naopak příliš tvrdí. Trénink konkrétních komunikačních situací vám dodá sebevědomí, které vám v praxi dodá potřebný drive. 

Tréninky SOFT SKILLS IN ENGLISH si můžete objednat v rámci firemního vzdělávání. Lektor přijde přímo do vaší firmy a bude pracovat s vybranou skupinou. V rámci firemního vzdělávání nabízíme tato témata:

  • Profesionální firemní komunikace (telefonování, psaní e-mailů, formální versus neformální angličtina)
  • Mezikulturní komunikace bez hranic (zaostřeno na kulturní rozdíly a jazykové nuance) 
  • Komunikujte, inspirujte, motivujte (motivace týmu a mediace při vzniku konfliktu)
  • Kompas pro manažerskou komunikaci (styly vedení, týmová dynamika a zpětná vazba) 
  • Sebevědomá prezentace, která má styl (videoanalýza a nácvik technik pro působivější projev) 

SOFT SKILLS IN ENGLISH realizujeme i formou otevřených kurzů pro veřejnost. Aktuálně jsme otevřeli dva - Mezikulturní komunikace bez hranic v angličtině a Profesionální firemní komunikace v angličtině. Postupně budou přibývat další kurzy. Stačí sledovat nás na sociálních sítích a nic vám neuteče. 

e-book Naučte se vstávat dřív

Naučte se vstávat dřív

Dozvíte se, jak si zautomatizovat brzké ranní vstávání a proměnit jej ve výhodu. Poradíme vám, jak se vyvarovat prokrastinaci a jak je to s ranní kávou.

nahoru