Top vision

czen

6 dovolenkových kurzů na léto

Těšíte se na dovolenou, ale obáváte nepříjemností? I my víme, že dovolená není jenom povalování na pláži, večery se sklenkou červeného či opojný pocit ze zdolání alpské hřebenovky. Dovolená se právem ocitla ve známém žebříčku nejvíce stresujících životních událostí. Nenechte se zaskočit a pořádně se na dovolenou připravte!

Zkroťte svůj čas

Léto by mělo být především plné odpočinku. Proto ztlumte stres na minimum, naučte se řídit svůj čas, plnění úkolů si naplánujte co nejefektivněji, a získejte tak spoustu volného času, který můžete využít dovolenou u moře, na chatě, nebo kdekoliv bude chtít. Zkroťte svůj čas s tréninkem time managementu.

Jak se shodnout na výběru dovolené

Znáte to – jeden by rád dovolenou proležel na písečném mořském pobřeží, druhý by spíš putoval po horách s batohem na zádech či poznával evropská velkoměsta. Ale nezoufejte! I vleklý konflikt může dospět k přijatelnému řešení. Naučte se techniku win-win vyjednávání a dosáhněte dohody, z níž budou mít užitek obě strany.

Staňte se lídrem!

Nebo od vás naopak rodina očekává, že převezmete plnou iniciativu a naplánujete pro ně perfektní a zajímavou dovolenou? Staňte se správným lídrem, využijte schopnosti členů vašeho týmu, rozdělte dílčí úkoly a veďte vaši rodinu – váš tým – za splněním zadaného úkolu! Poznejte Klíč úspěšného leadershipu!

Buďte přesvědčiví za každé situace

S předchozím bodem úzce souvisí také prezentování ne zrovna populárních informací. Jak třeba rodině vysvětlit, že letenky jsou moc drahé, a že se do Chorvatska pojede autobusem? I tato na první pohled nepříznivá informace se ale dá prezentovat úspěšně! Na tréninku Suverénního vystupování před kritickým publikem vás to naučíme!

Nenechte se vyvést z rovnováhy

Natrénujte si jednání s „vaší“ komplikovanou osobou a vyhněte se nepříjemným hádkám s partnerem, dětmi, nebo i úplně cizími lidmi. Navštivte Trénink vyjednávání a komunikace s komplikovanými osobami a získejte přehled o problémových typech lidí. Naučte se, jak s takovými lidmi komunikovat a užijte si klidnou dovolenou bez zbytečných konfliktů.

Pošlete nám pozdrav?

Věříme, že se vám dovolená vydaří na jedničku. A budeme rádi, když se o své zážitky podělíte! Jak psát poutavé příběhy vám poradíme na kurzu Storytellingu, abyste i z tradičního pobytu u moře dokázali napsat čtivý a napínavý příběh. Užijte si to!  

Přejeme hezké léto a skvělou dovolenou!

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

nahoru