Top vision

První máj, lásky čas?

Jak už psal v devatenáctém století Karel Hynek Mácha, květen je lásky čas. Stromy kvetou, ptáci zpívají a vše se probouzí do voňavého jara. Stejně tak rozkvétají mezilidské vztahy. Co dělat, aby brzy neuvadaly?

Rozhodně zde nechceme rozebírat partnerské vztahy, nicméně u jednoho aspektu se na chvíli pozastavíme. Jedná se o komunikaci a schopnost vyjádřit to, co si myslíme. To se jistě netýká jen partnerských vztahů. S problémem v komunikaci se setkáváme všude.

„Co je ti?“ – „Nic…“

Kvůli „ničemu“ se začínají hádky, kvůli „ničemu“ se lide rozcházejí. S vyjadřováním pocitů mají od přírody problémy introverti. Ale i ti se mohou naučit komunikovat a přesně vyjadřovat to, co si myslí. Rozviňte s námi své komunikační dovednosti a naučte se mít na jazyku to, co na srdci.

Naše jednání ovlivňují emoce. Víte, jak fungují, jak je kontrolovat, a jak zvládat komunikaci s ohledem na emoce, city a pocity ostatních? Pronikněte s námi do tajů emoční inteligence a přijďte si pro inspiraci, jak předcházet konfliktním situacím.

Do třetice jedna osobní zkušenost: není dobré zapomínat na narozeniny drahé polovičky a na společná výročí. Jenže řada z nás prostě nemá dobrou paměť na čísla a kolikrát se nechá překvapit i tím, že vlastní přátelé přejí k vlastním narozeninám. Ať budete slavit výročí prvního polibku nebo první společné dovolené, budou se vám hodit mnemotechnické pomůcky, které vám pomohou vrýt důležité datum do paměti. A ty vás naučí paměťová expertka Michaela Karsten, jejíž Trénink brilantní paměti patří u nás k těm nejoblíbenějším.

Pokud jste zapomněli, jaké je dnes datum, je první máj. Obdarujte svého partnera polibkem pod rozkvetlou třešní a prožijte tento krásný jarní měsíc v klidu a pohodě. Držíme vám palce!

 

Nový komentář

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru