Top vision

czen

Top Vision získává titul Czech Business Superbrands - už počtvrté!

Hurá! Povedlo se! V záplavě značek jsme znovu získali prestižní titul Czech Business Superbrands! Ale nemusíte se bát, že nám ta sláva stoupne do hlavy. Červené koberce, black tie, šampaňské, paparazzi ani první stránky bulvárních plátků se nekonají. To pravé kouzlo se totiž odehrává každý den v našich učebnách, kde prožíváte své významné aha momenty. 

Titul Superbrands osvětluje ty nejzářivější hvězdy na byznysovém nebi a my jsme pyšní, že můžeme být mezi nimi. A co pro nás toto ocenění znamená? Především to, že neztrácíme tempo. I když se nám dostalo tohoto uznání, víme, že naše cesta k poskytování prvotřídních vzdělávacích akcí nikdy není u konce. I v příštích letech budeme pokračovat v inovacích a přinášet vám nová témata, nové lektory a nové kurzy, které vás posunou dál nejen ve vaší kariéře, ale i v osobním životě.

Udělení titulu Superbrand předchází několik kroků. Prvním krokem je sestavení seznamu nominovaných kandidátů na základě obchodních výsledků. Dalším krokem je spotřebitelský průzkum – podle popularity značek u zákazníků je seznam zredukován na semifinalisty. Třetím krokem je rozhodnutí odborné komise Brand Council, která vítězným podnikatelským značkám udělí titul Business Superbrand.

Udělování cen Superbrands se vztahuje nejen na známé značky, s nimiž se spotřebitelé běžně setkávají, ale věnuje pozornost i velkým hráčům v B2B sektoru. Oceňovány jsou tak nejen spotřebitelské, ale i podnikatelské a průmyslové značky, které bývají často upozaděné. Česká veřejnost se tak může seznámit s dalšími úspěšnými českými projekty a jejich příběhy. Ano, máte pravdu, pokud si myslíte, že Top Vision patří k nejlepším z nejlepších.

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

nahoru