Top vision

czen

Festival vzdělávání poprvé v Brně

Brno se postupně proměňuje ve strategické centrum byznysu. Právě proto se zde konal i letošní FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ. Opět jsme pro vás otevřeli dveře Top Vision, abyste mohli vstoupit do naší tvůrčí dílny, v níž navrhujeme a realizujeme inspirativní vzdělávací akce pro vás.

Brněnský FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ vám představil nejen zajímavé lektorské osobnosti, ale také zajímavá témata. Nechte se inspirovat a navštivte některý z našich top kurzů.

Agilní svět a jeho nástrahy

Největší a nejúspěšnější společnosti světa jsou agilní a mnoho organizací se snaží tento trend následovat.

Hierarchické korporátní struktury se postupně rozpadají. Projektové týmy jsou schopné rychleji reagovat na novou poptávku na trhu. A o to jde dnes v byznysu především. Přijít s něčím jako první. Jaká jsou specifika agilního světa? A jaké nástrahy na vás čekají, pokud se do něj odvážíte vstoupit? Na tyto otázky odpověděl agilní kouč Lukáš Barda.

Nenechte si ujít startovací balíček Agilní svět a jeho nástrahy. Tento balíček kurzů vás vybaví teorií i praxí pro váš vstup do agilního světa. Pochopíte principy, na nichž je AGILE postaven, a osvojíte si postupy, jak AGILE aplikovat ve vaší praxi.   

DSC6925-kopie

Týmová spolupráce ve 21. století

Organizovaný člověk dokáže všechno, co chce. Workshop Jana Dolejše představil způsob, jak můžete vnést systém i do práce vašeho týmu s využitím Microsoft Teams.

Zapomeňte na přeplněné e-mailové schránky i na sdílené tabulky a dokumenty, které kolují e-maily v několika různých verzích... Microsoft Teams vám umožní mít vše důležité na jednom místě. Více o tom, jak na týmovou spolupráci ve 21. století, se dozvíte v kurzu Microsoft Teams.

Manažerská komunikace a řešení konfliktů

Dostáváte se do konfrontací s lidmi? Přáli byste si lépe reagovat v konfliktních situacích? Denisa Dohnalová vysvětlila mechanismy vzniku konfliktů a představila možnosti, jak je konstruktivně řešit.

S Denisou Dohnalovou se můžete setkat v kurzu Vyjednávání v každodenních situacích. Dozvíte se, že porozumění druhému má mocnější účinek než výmluvná fakta.

FESTIVAL

Jak využít Kata koučink v organizaci?

Kata koučink vychází z japonského slova KATA, které má původ v japonských bojových uměních a znamená nácvik boje s imaginárním soupeřem. Vladimír Hřebíček předvedl, jak můžete kata koučink využít ve své manažerské praxi.

Děkujeme vám za vytvoření skvělé atmosféry a těšíme se na setkání s vámi na dalších vzdělávacích akcích.

e-book Naučte se vstávat dřív

Naučte se vstávat dřív

Dozvíte se, jak si zautomatizovat brzké ranní vstávání a proměnit jej ve výhodu. Poradíme vám, jak se vyvarovat prokrastinaci a jak je to s ranní kávou.

nahoru