Top vision

czen

Do roku 2016 vstupujeme s novým strategickým partnerem

V těchto dnech došlo k uzavření dohody mezi současnými akcionáři a společností Solotron, zastoupenou ing. Vladimírem  Schmalzem o prodeji EDUA Group (značek top vision, Caledonian School a Tutor). Získali jsme tak strategického odborného partnera, který nás díky svým zkušenostem z oboru vzdělávání podpoří v našem dalším rozvoji.

„Společnost Solotron vstoupila do EDUA Group jako strategický partner se záměrem dále investovat do vzdělávacích aktivit a vytvořit nové příležitosti pro rozvoj společnosti na vzdělávacím trhu, “ řekl Vladimír Schmalz, jednatel společnosti Solotron, která úspěšně investuje do projektů z oblasti vzdělávání a moderních technologií.


„Předávám EDUA Group, největší vzdělávací skupinu v ČR, do rukou silného strategického partnera, jehož detailní znalost trhu a inovační potenciál pro nás představují velkou záruku pro pokračující rozvoj celé skupiny,“ doplňuje Radek Stavinoha za prodávající stranu.


Transakce se netýká vyšší odborné školy Ceduk ani Vysoké školy regionálního rozvoje.
 

Do nového roku 2016 tak vstupujeme silnější o nové strategické partnerství.

e-book Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Vytvořte nezapomenutelnou prezentaci

Naučte se s námi opustit nudné stereotypy v prezentování, proměňte trému ve svou výhodu a odrovnejte kolegy i nadřízené perfektním projevem.

nahoru