Top vision

czen

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Česká pojišťovna a.s. - pobočka Praha 4

Vyjednávání a argumentace v zájmu dosažení dohody (nejen s kolegou)

Aneta Soldánová
Dlouhodobě pracujeme s několika skupinami zemědělských likvidátorů, které systematicky připravujeme na běžné i méně obvyklé situace, jež mohou v praxi nastat.

Aneta Soldánová

Training & Development Manager

Hlavní přínosy

  • Zemědělští likvidátoři se v programu všestranně připravují na zvládání běžných i méně obvyklých situací z praxe. Nabyté dovednosti jim umožňují úspěšně jednat i s velmi komplikovanými typy osob, které jsou často pod vlivem událostí ve stresu.
  • V rámci navazujících tréninků se nám podařilo program přizpůsobit na míru specifikům klienta a dlouhodobě se nám daří poskytovat potřebné a v praxi využitelné know-how pro zvládnutí každé situace ku prospěchu obou zúčastněných stran.

Naše řešení

  • Programy zaměřujeme na efektivnější práci s informacemi, „dospělou“ komunikaci, na zvládání každodenního stresu, obranu proti manipulaci, vyjednávání s komplikovanými osobami, řízení vztahu s klientem.
  • Všechny tréninky jsou pečlivě vystavěny na konkrétních situacích z praxe zemědělských likvidátorů.
  • Zacílení probíhá formou interních setkání, vyplňováním PRE testů a dotazníků mapujících očekávání.
  • Pro Českou pojišťovnu dále připravujeme zejména programy manažerského vzdělávání, teambuildingy, workshopy a facilitace. Dlouhodobě zde také například realizujeme katalogové kurzy zaměřené především na prezentační dovednosti v různých stupních pokročilosti, připravujeme tréninky na míru pro jednotlivá oddělení a naši lektoři individuálně koučují management.
  • Příkladem zajímavého projektu je HR Business partnering – změnový program pro front manažery, jehož cílem bylo zvýšit kompetence HRM na požadovanou kvalitu podle nového kompetenčního modelu. Zaměřili jsme se na posilování silných stránek, eliminaci rizik, pracovali jsme s dynamikou týmu. To vše s využitím specifických metod a přístupů vycházejících z neuroligvistického programování, erickssonovského a systemického koučovacího přístupu a terapeutických metod.

Hodnocení programu

Školení bylo akční a báječně zaměřené na praxi. Obávala jsem se přílišného přílivu teorie, což se naštěstí nepotvrdilo. Moje očekávání, v dobrém, byla splněna.

Liliana Weinfurterová

Se školením jsem byla spokojena, hodně poznatků si odnáším domů.

Milena Horová

Skvělá atmosféra, zábavné a poučné, dobrý mix ukázek z filmu a výkladu.

Evžen Malý

nahoru