Top vision

czen

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Workshopy u vás ve firmě

Jsme posedlí vzděláváním a baví nás připravovat pro vás workshopy, tréninky a odborné kurzy na míru, které vás skutečně posunou kupředu. Pokud máte konkrétní představu, kontaktujte nás, nebo se inspirujte workshopy soft skills a hard skills, které pořádáme v Top Vision.

Soft skills
Hard skills

5 TOP důvodů, proč se vzdělávat s Top Vision

1

ODBORNÝ METODICKÝ TÝM

Vysokou kvalitu workshopů, tréninků a kurzů garantuje náš odborný tým profesionálů, kteří se ve své práci opírají jak o vzdělání v andragogice, tak o mnohaleté zkušenosti z tohoto oboru.

2

DOSTUPNOST PO CELÉ ČR

S Top Vision se můžete vzdělávat ve všech regionech, naši lektoři přijdou za vámi. Některá témata lze navíc absolvovat také formou online kurzů.

3

KVALITNÍ A OVĚŘENÍ LEKTOŘI

Na osobnosti našich lektorů jsme opravdu pyšní. Spolupracujeme se stabilním týmem kvalitních a ověřených lektorů. Tento tým se také neustále rozrůstá o nové inspirativní osobnosti a inovátory.

4

CÍLENÍ NA PŘÍNOS DO PRAXE

Klademe důraz na to, aby účastníci našich vzdělávacích akcí dovedli převést nové poznatky do své každodenní praxe. Tomuto cíli jsou přizpůsobeny i výukové metody. Účastníci workshopů a tréninků se aktivně zapojují do modelových situací, ve kterých si mohou ověřit své dovednosti.

5

EMPATIE, VÁŠEŇ, PÉČE

Za značkou Top Vision stojí lidé, kteří do své práce dávají své srdce. Proto se můžete spolehnout, že náš interní tým vám bude věnovat maximální pozornost a péči.

Máte nápad? Pojďme se potkat osobně

Aneta Soldánová
Lidi do týmu si vybírejte vždy podle jejich přístupu. Všechno ostatní je můžete naučit.

Aneta Soldánová

Training & Development Manager

Pavlína Vlčková
Cíl bez plánu je pouhým přáním.

Pavlína Vlčková

Key Account Manager - oblast Morava

Eliška Purkarová
Cesta je víc než cíl, posune vás mnohem dál.

Eliška Purkarová

Key Account Manager - oblast Čechy

Naši spokojení klienti

Naši spokojení klienti

Nezávazná poptávka

nahoru