Top vision

czen

Ing. Ondřej Staněk

Konzultant prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace

Zaměřuji se na tvorbu designových prezentací a prezentačních šablon pro mezinárodní korporace, české firmy nebo jednotlivce, kteří chtějí zazářit na pódiu. Pomáhám lidem rozvíjet jejich schopnosti v oblasti prezentačního designu a prezentačních i komunikačních dovedností. Formou konzultací a školení spolupracuji s agenturou CzechInvest, s podnikatelským inkubátorem Laboratoř Nadace Vodafone a dalšími akceleračními programy zaštítěnými sítí ImpactHub. Působím jako člen kolegia startupového inkubátoru StartupVŠEM. Vystupuji na konferencích zaměřujících se na oblast vzdělávání. Na Vysoké škole Chemicko-Technologické v Praze vyučuji umění prezentace a rétoriky v moderním světě. V rámci osobních tréninků pomáhám řečníkům zdokonalit jejich veřejné vystupování a sebeprezentaci na mezinárodních nebo tuzemských konferencích, využívám virtuální realitu jako nástroj pro zvládnutí stresu z prezentování, školím obchodníky a manažery v rozpoznávání emočních signálů, lži a klamu z mimických pohybů a řeči těla. Mezi mé klienty patří například Česká spořitelna, T-Mobile, Ogilvy, Geometry, Edgewell, Kooperativa, TPCA, Acomware apod.

Pohádky jsou více než pravdivé – ne proto, že nám říkají, že existují draci, ale protože nám říkají, že je můžeme porazit.

Kurzy lektora

Prezentační designHodnocení: 1,00

Chytrá vizualizace dat v prezentacích

Přetvořte nudná data v potěchu pro oči

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Prezentační designHodnocení: 1,08

Prezentační design budoucnosti

Jak se pozná moderní prezentace? Že diváci hltají každý slide!

Pro všechny
11 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Pan Staněk je velice profesionální a vzdělaný lektor.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Prezentační design budoucnosti

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru