Top vision

czen

Ing. Ondřej Staněk

Konzultant prezentačních dovedností, prezentačního designu a komunikace

Zaměřuji se na tvorbu designových prezentací a prezentačních šablon pro mezinárodní korporace, české firmy nebo jednotlivce, kteří chtějí zazářit na pódiu. Pomáhám lidem rozvíjet jejich schopnosti v oblasti prezentačního designu a prezentačních i komunikačních dovedností. Formou konzultací a školení spolupracuji s agenturou CzechInvest, s podnikatelským inkubátorem Laboratoř Nadace Vodafone a dalšími akceleračními programy zaštítěnými sítí ImpactHub. Působím jako člen kolegia startupového inkubátoru StartupVŠEM. Vystupuji na konferencích zaměřujících se na oblast vzdělávání. Na Vysoké škole Chemicko-Technologické v Praze vyučuji umění prezentace a rétoriky v moderním světě. V rámci osobních tréninků pomáhám řečníkům zdokonalit jejich veřejné vystupování a sebeprezentaci na mezinárodních nebo tuzemských konferencích, využívám virtuální realitu jako nástroj pro zvládnutí stresu z prezentování, školím obchodníky a manažery v rozpoznávání emočních signálů, lži a klamu z mimických pohybů a řeči těla. Mezi mé klienty patří například Česká spořitelna, T-Mobile, Ogilvy, Geometry, Edgewell, Kooperativa, TPCA, Acomware apod.

Pohádky jsou více než pravdivé – ne proto, že nám říkají, že existují draci, ale protože nám říkají, že je můžeme porazit.

Kurzy lektora

Prezentační designHodnocení: 1,00

Chytrá vizualizace dat v prezentacích

Přetvořte nudná data v potěchu pro oči

Pro všechny
3 990 Kč bez DPHZobrazit
Prezentační designHodnocení: 1,08

Prezentační design budoucnosti

Jak se pozná moderní prezentace? Že diváci hltají každý slide!

Pro všechny
9 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Pan Staněk je velice profesionální a vzdělaný lektor.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Prezentační design budoucnosti

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru