Top vision

Margareta Křížová, MBA

Head of Business Advisory and M&A

Radím lidem v podnikání. Netvrdím, že mám patent na rozum, takže pokud podnikáte ve výrobě letadel nebo mikročipů, na rovinu říkám, že vám neporadím, protože tomu nerozumím. Jsem jednou ze zakládajících partnerek CEAG, kde zodpovídám především za strategii, business development a poradenství v rámci fúzí a akvizic a spolupracuji s fondy private equity, strategickými investory a vlastníky společností. Jako investorka jsem účinkovala v pořadu Den D České televize, na Rádiu ZET moderuji pořad Podnikání od A do ZET a také píšu blog, kde občas radím a tu a tam sdílím ‚veselé historky‘ z podnikání. Vystudovala jsem mezinárodní a veřejné vztahy na Škole mezinárodních a veřejných vztahů a Executive Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management / University of New York / Prague. A úplně původně jsem vystudovala hotelovou školu, takže je zřejmé, že ráda vařím a mám ráda dobré jídlo.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

8 věcí, které je dobré znát při jednání s investorem podle Margarety Křížové
8 věcí, které je dobré znát při jednání s investorem podle Margarety Křížové

Co musíte udělat, než pustíte investora do dveří své firmy, a co se děje poté? To radí známá investorka a konzultantka Margareta Křížová

nahoru