Top vision

czen

PhDr. Lenka Kolajová

Psycholožka, terapeutka a trenérka soft skills

Vystudovala jsem Univerzitu Karlovu, Fakultu filozofickou, obor Psychologie. V letech 1993–1997 jsem prošla pětiletým psychoanalytickým výcvikem při Institutu aplikované psychoanalýzy. V roce 2002 jsem absolvovala studium se zaměřením na aplikovanou sociální psychologii. Získala jsem klinickou praxi jako terapeut a diagnostik v Psychiatrické léčebně v Bohnicích při léčbě závislostí. Pracovala jsem jako manažerka pro lidské zdroje v soukromém sektoru a také jako poradkyně a spolupracovnice personálně poradenských společností. Od roku 1996 působím jako nezávislá poradkyně, lektorka a koučka manažerských a sociálních dovedností. Jako lektorka se zaměřuji na rozmanitá témata: komunikační dovednosti, vedení a motivaci lidí, týmovou spolupráci, zvládání konfliktů, stresu a relaxační techniky, prezentační dovednosti, time management aj. Pracovala jsem na projektech pro společnosti Generali Pojišťovna, Tatra Banka Slovenská republika, Ikea, Baxter BioScience, Copy General, Česká Rafinérská, Mora Top a dalších. Publikuji a spolupracuji s nakladatelstvím Burda Media. V roce 2006 jsem vydala knihu Týmová spolupráce v nakladatelství Grada Publishing.

Dřív, než mě budeš pomlouvat a soudit můj život: Obuj si moje boty a projdi moji cestu, projdi moji minulost, pociť moje slzy, zažij moji bolest, projdi roky, které jsem prošel, zakopni na každém kameni, na kterém jsem zakopl, a za každým vstaň a jdi dál, tak jako já! A až… potom… můžeš soudit moje chování a tvrdit, že znáš mě a… život…

Kurzy lektora

New

Kritické myšlení

Jak odhalit dezinformace, mýty a polopravdy, a dopátrat se kvalitních a užitečných informací

Pro všechny
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Asistent(ka) manažeraHodnocení: 1,16

Profesionální asistentka manažera s certifikátem

Buďte oporou manažera i pracovního týmu

Pro všechny
11 990 Kč bez DPHZobrazit

Hodnocení lektora

1,11 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Nízký počet účastníků. Poskytnuté materiály. Úžasná lektorka - rady ne je po pracovní stránce, ale i do života.

Jana Zálešáková, Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR
Profesionální asistentka manažera s certifikátem

Množství příkladů ze života, na kterých lektorka prezentovala konkrétní témata. Zároveň mě velice bavily doprovodné testy, ke kterým nám lektorka poskytla i odborný komentář.

Eva Grnjak, Thermo Fisher Scientific Brno, s.r.o.
Profesionální asistentka manažera s certifikátem

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru