Top vision

czen

Mgr. Daniel Gamrot

lektor osobní produktivity

Jak jste se ke vzdělávání dostal? 
Ke vzdělávání jsem se dostal spíše náhodou, když jsem ve své roli konzultanta a projektového manažera v jedné energetické firmě pořádal školení o IT systémech, které jsme vyvíjeli. Vůbec mi to nešlo. Zlom přišel s mým zájmem o osobní produktivitu. Zájem o ni mi pomohl v mé práci a když kolegové viděli pozitivní proměnu, začali mě oslovovat pro interní školení. Začal jsem školit 1:1 za kávu nebo oběd, vybudoval jsem si reputaci a lidé mi začali za školení platit. Tím to celé začalo. Od kafe k práci, která mě 12 let živí.

Kde jste načerpal nejvíce zkušeností? 
Nejvíce zkušeností jsem načerpal právě z kurzů Osobní produktivita za kafe a Myšlenkové mapy za kafe. Tyto individuální kurzy mi umožnily proniknout do témat, která dnes školím. Během setkání jsem zjišťoval, co účastníkům v jejich pracovních procesech funguje a co ne. Trvalo to rok a poskytlo mi to pevný základ pro další práci. Velké množství cenných zkušeností mi přinášejí osobní zpětné vazby na mé akce, reakce na to, co píšu na blogu, v newsletteru nebo na LinkedInu.

Jaký je Váš přístup k tréninkům a školením?
V trénincích a školeních se zaměřuji na pečlivé napojení na potřeby a situaci každého účastníka. K tomu mi pomáhá důkladná příprava, na které si fakt zakládám. Pomáhá mi to individuálně přizpůsobit školení a řešit specifické překážky, s nimiž se každý účastník potýká. I když je tento proces časově a energeticky náročný, vede k podstatně efektivnějším výsledkům. Raději uberu na počtu školení v měsíci, než abych ošidil kvalitní přípravu.

Jakými projekty byste se chtěl pochlubit? 
Aktuálně je to asi hlavně sdílení veškerého know-how na LinkedInu, kde denně publikuji užitečné informace o produktivitě a time managementu. Troufám si říct, že jsem v tom jednička v ČR, co se mých témat týče. V minulosti jsem byl šéfredaktor vzdělávacího portálu osobního rozvoje Mít vše hotovo a založil jsem projekt LifeNotes, který prosazoval koncept bezpapírové kanceláře v době, kdy ještě nebyl tak rozšířený. Protože jsem chtěl přesunout pozornost hlavně na osobní produktivitu, efektivitu a time management, LifeNotes jsem ukončil. Aktuálně píši populární newsletter o produktivitě, ve kterém dál sdílím své zkušenosti s ostatními.

Jakým tématům rozvoje se věnujete? 
Má pozornost jde za tématy, která se motají kolem osobní produktivity. Prostě time management, efektivita, plánování, prioritizace a organizace práce. Propojuji své kurzy také s moderními digitálními technologiemi a aplikacemi, které s produktivitou mohou pomoci. Aktuálně to jsou samozřejmě nejen roky známé vychytávky, ale také umělá inteligence.

Každý má plán, dokud mu nedáte ránu mezi oči.

Kurzy lektora

5. 9. 2024 Praha 1
8 990 Kč bez DPHZobrazit
New

8 disciplín osobní produktivity

Dvoudenní školení funkčních návyků pro dlouhodobé výsledky v práci i mimo ni

17. - 18. 9. 2024 Praha 1
12 990 Kč bez DPHZobrazit

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl naučit všechny ostatní, která by to byla?
Spolehlivost.
Co nového byste se naopak chtěl naučit Vy?
Být důslednější ve chvíli, kdy se objeví soucit.
Co Vás na práci lektora baví?
Poznávání různých přístupů, názorů a postojů účastníků. A s tím související sebezlepšování.

Hodnocení lektora

1,00 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru