Meet & Greet

Radkin Honzák

1 650 Kčbez DPH
6. 9. 2018 | 17:00-21:00Sněmovní 7, Praha 1
Radkin Honzák

Přijďte pochopit, jak funguje naše tělo, a najít recept na šťastnější život. O tom, proč je „duše v břiše“, promluví známý psychiatr Radkin Honzák.

Radkin Honzák je zrozenec v Beranu, čímž je řečeno všechno podstatné. Pracuje stále, dílem z hamižnosti a dílem proto, aby si nemusel doma uklidit pokoj. Na příhodný a už dost aktuální dotaz z Proustova dotazníku, jak by chtěl umřít, odpovídá s klasikem, že je mu to jedno, hlavně kdyby u toho nemusel být. Kromě štvavých blogů a popularizace psychosomatiky píše třeskutou kognitivní poezii, kterou používá, když se lidi nechtějí rozejít, namísto slzného plynu nebo vodního děla. Přitom říká, že má rád lidi!
 
Pracuje v IKEM a REMEDIS, jako sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1. LF UK. Jednoznačně se při své práci psychiatra i v životě přiklání k psychosomatickému přístupu (bio-psycho-socio-spirituální koncepci).

 

Vysvětlí nám, jaké důležité objevy přinesly před několika lety vědecké studie o našem těle a jak díky tomu můžeme pochopit skryté mechanismy, které utvářejí naše chování i prožívání.

Setkáním provází
Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová

 

Pavlína Wolfová, novinářka a moderátorka. Vystudovala FSV UK, jako stipendistka byla ve Francii, později v USA. Začínala jako zahraniční zpravodajka v ČST, později ČT v době dělení Československa. Roky byla reportérkou týmu Na vlastní oči, koncem devadesátých let dělala první odpolední talkshow u nás Áčko na TV Nova. Spolupracovala s Českým rozhlasem. Další angažmá bylo spoluřízení týdeníku Reflex, následovala MF Dnes, rok pracovala pro českou mutaci Marie Claire. Dnes je programovou ředitelkou Vision Business Clubu - www.visionclub.cz.

Krize morálky má jednu významnou charakteristiku: jakmile se jednou dostane do pohybu, má rychlý spád.
Výzkum střevního mikrobiomu přinesl převratná zjištění. Jak nám mohou pomoci?
Proč má trávicí systém vliv na naše chování a intuici?
Jak souvisí císařský řez s atopií a alergií?
Jak stárnutí, léky a stres mění náš střevní mikrobiom?
 

Setkání proběhne v inspirativním prostředí pražského coworkingu Sněmovní 7.

 

17:00 do 18:00 registrace a čaj o páté

18:00 do 20:00 přednáška

20:00 do 21:00 networking

 
Akci pro vás připravuje
Jana Kadlecová
Jana Kadlecová, Head of Forums & Conferences
+420 234 718 721
jana.kadlecova@topvision.cz
Kde se potkáme?
Sněmovní 7
Sněmovní 7, Praha 1
Partneři akce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru