Top vision

czen

Age Management

Využijte potenciál generace mileniálů naplno

Statistiky hovoří jasně. Generace mileniálů bude v roce 2025 tvořit 75 % globální pracovní síly. Mají odlišný pracovní přístup, jiná očekávání a jiné myšlení.

Přijďte se dozvědět o využití potenciálu mileniálů pro vaši firmu, a zároveň podpořte projekt Začni správně nadace Yourchance o.p.s. pro mladé lidi z dětských domovů.

Poznejte blíže generaci mileniálů. Najděte způsob, jak s nimi pracovat ve firmě, aby přinášeli co nejvyšší přidanou hodnotou. Celou akcí Vás provede Renata Šutovská ze společnosti HR4WORLD s hostem Katarínou Krajčovičovou, která je specialistkou na social media.

Workshop proběhne ve čtvrtek 16. listopadu 2017 od 9 do 13 hodin v našem školicím centru na adrese CORSO Karlín, Křižíkova 237/36a, Praha.

Cena workshopu je 300 Kč + DPH. Počet míst je omezen, proto s registrací neotálejte!

Celý výtěžek věnujeme ve prospěch Yourchance o.p.s..

Co vám workshop přinese?

  • Přiblížíme vám myšlení mileniálů.
  • Dozvíte se, jak s nimi spolupracovat a nebránit se jim.
  • Zjistíte, jak se od nich učit kreativitě a jiného pohledu na řešení problémů.
  • Dozvíte se, jak mileniály nejefektivněji začlenit mezi manažery ve věku 50+.
  • Zjistíte, jak s nimi komunikovat na sociálních sítích.
  • Najdete způsob, jak je začlenit do korporátního systému tak, abyste z nich vytěžili co nejvíce.

O zkušenosti se s vámi podělí

Renata Šutovská

Renata Šutovská

Managing Partner, HR4WORLD

Renata působila před založením HR4WORLD na seniorských manažerských pozicích v nadnárodních korporacích. Ve své praxi se zaměřuje především na vyhledávání seniorních manažerů v rámci celého světa s užším zaměřením na Evropu a trhy CEE. Součástí její specializace je rovněž tvorba tréninkových plánů pro jednotlivé klienty. Jednotlivé nabízené tréninky jsou vždy šité na míru našim klientům na základě jejich požadavků a potřeb jejich zaměstnanců. Nacházíme spojení zadání, potřeb a obchodních cílů našich klientů ve formě jedinečných projektů. Všichni naši trenéři jsou profesionálové se zkušeností z obchodního a korporátního prostředí. Ke každému projektu přistupují individuálně s plným zapojením svých zkušeností a dovedností.

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru