Top vision

czen

Jiří Severa

Lektor ESG a uhlíkové stopy

Ve společnosti Green0meter jsem zodpovědný za Delivery projektů zaměřujících se na obvyklé produkty jako jsou například výpočet uhlíkové stopy společnosti, uhlíkové stopy produktu, tvorba nefinančních reportů pro velké společnosti a nově i za projekty zaměřující se na tzv. uhlíkové clo neboli CBAM reporty. Zároveň se i zaměřuji na inovativní projekty, které se teprve musí překlopit z fáze myšlenky do reálných dodávek pro naše klienty.

Mám vystudované ČVUT, fakultu strojního inženýrství se zaměřením na chemické a potravinářské stroje. K oblasti udržitelnosti jsem se dostal po dlouholetých zkušenostech v nadnárodní společnosti dodávající konzultační a technologické projekty, kde jsem zastával pozici senior manažera ve oblasti finančních služeb, odkud si přináším i inovativní mindset neboť část mé zodpovědnosti spočívala v aplikovaní automatizací v rámci technologických projektů (tzv. DevOps).

Jako celoživotní sportovec mimo práce trávím svůj volný čas běhání, plaváním a jízdou na kole. Když dojdou síly sednu na motorku.

Kurzy lektora

New

Uhlíkové clo neboli CBAM report

Co je to uhlíkové clo, zaměření na EU nařízení, výklad pro Českou republiku a praktická ukázka tvorby CBAM reportu

7. 10. 2024 Praha 1
6 990 Kč bez DPHZobrazit

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru
nahoru