Top vision

czen

Mgr. Ján Dubnička, PCC (ICF)

Brain Based a Team Coach, trenér soft skills a facilitátor

Jsem koučem osobního rozvoje, trenérem a stratégem pro dosahování vysokých výkonů top manažerů a sportovců, týmovým koučem a facilitátorem. Věnuji se osobnímu a kariérnímu rozvoji lidí. V koučování využívám metody související s poznáním o fungování mozku (Brain Based Coaching). Brain Based Coaching se opírá o neurovědu, je zaměřen na proces a vede k výsledkům. Napomáhá trvalým pozitivním změnám zlepšováním kvality myšlení. Věřím, že v každém z nás je velký potenciál, a proto se při práci s klienty zaměřuji na podporu silných stránek a zdrojů. Nadnárodním společnostem pomáhám budovat vysoce efektivní a výkonné týmy. Pomáhám lidem klást si náročné výzvy, které vyžadují napnout všechny síly a dělat věci jinak – objevovat cesty, které vedou k spokojenějšímu, výkonnějšímu a motivovanějšímu životu. Absolvoval jsem výcviky Result Coaching System (NeuroLeadership Group), Inner Game Coaching (Timothy Gallewey), Brief Coaching (SolutionSurfers). Mám za sebou také kurzy v oblastech týmového koučování, mentoringu koučů a transakční analýzy.

Kvalita našeho života závisí od kvality našeho myšlení.

Kurzy lektora

Osobnostní rozvojHodnocení: 1,15

Sabotéři v naší hlavě

Přestaňte sami sobě překážet!

Pro všechny
8 990 Kč bez DPHZobrazit

Otázky pro lektora

Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohl naučit všechny ostatní, která by to byla?
Schopnost růstového myšlení - tzv. growth mindset.
Co nového byste se naopak chtěl naučit Vy?
Je toho hodně - storytelling, vizuální facilitaci,...
Co Vás na práci lektora baví?
Miluji lidi a komunikaci s nimi, ukazuji jim různé možnosti, cesty, pohledy a pomáhám jim růst, rozvíjet se, zprostředkovávat uvědomění.

Hodnocení lektora

1,14 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Video lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru