Top vision

czen

Videa 2018

Uniklo Vám něco z fór a konferencí pořádaných v roce 2018? Zde si můžete pustit jejich záznamy.

IN Communication Forum

Forum pro specialisty firemní komunikace, HR manažery a PR manažery se soustředilo na ty, bez nichž by byla firma jen prázdnou budovou bez duše. Na zaměstnance. Interní komunikace je totiž především o nich. A pokud ji chceme dělat dobře, musíme svým zaměstnancům co nejvíce rozumět, vnímat jejich potřeby a přání. Angažovaní zaměstnanci pak mohou fungovat jako ambasadoři značky.

Tomáš Poucha, zakladatel Institutu interní komunikace, představil výsledky několika výzkumů a prokázal význam interní komunikace v číslech. / Marketér Martin Jaroš hovořil o roli lídra v interní komunikaci. / Erin Gallegos, manažerka interní komunikace ve společnosti Avast , prozradila, jak vypadá interní komunikace ve společnosti, která má pobočky v několika světových metropolích a v různých časových pásmech.

Training & Development Forum

Training & Development Forum představilo nové trendy v rozvoji lidského kapitálu. Tentokrát se soustředilo především na digitální rozvoj. V digitální budoucnosti budou mít na trhu výhodu firmy, které se naučí rychle reagovat na technologický pokrok a využívat ho. Na největším setkání HR a L&D manažerů se řešila otázka future skills, bez nichž se brzy neobejdeme.

Přinášíme vám rozhovory se dvěma úspěšnými ženami ve vedoucích pozicích, které na konferenci vystoupily. Martina Grygar Březinová byla několikrát oceněna v anketě Top 25 žen českého byznysu a časopis Forbes ji opakovaně zařadil mezi nejvlivnější ženy Česka. Renata Mrázová je propagátorkou myšlenky, že lídři by se nikdy neměli přestat učit, aby mohli sebe i své lidi stále posouvat dál.

Office manažer budoucnosti

Reportáž z konference pro všechny office manažery, kteří věří, že dělají tu nejlepší práci na světě. Vzdělávací a motivační setkání bylo zaměřeno na organizaci práce pomocí digitální techniky, interní a externí psanou komunikaci nebo na jednání s komplikovanými osobami.

V rozhovoru se vám představí zkušené office manažerky. Odpoví na otázky, jak se pozná, že asistentka dělá svou práci dobře, nebo proč by se měly asistentky rozvíjet.

Festival vzdělávání

Malá ochutnávka z festivalu plného workshopů pro HR manažery a všechny, kteří se zajímají o rozvoj a vzdělávání. Future skills, digitální inovace, gamifikace a naše nejlepší lektorské osobnosti v akci.

V rozhovorech vám Václav Toman vysvětlí možnosti využití metody mindfulness ve firmách, Bohdan Fejtek vydefinuje agilní vedení a Bibiana Machátová popíše trendy ve firemní výuce.

CFO Forum

Tradiční setkání finančních ředitelů, které se soustředí na aktuální ekonomická témata a výzvy z oblasti finanční sféry. Poslechněte si rozhovory s osobnostmi, které na konferenci vystoupily.

Elena Kohútiková hovořila o praktických dopadech zavádění eura, které už můžeme sledovat na Slovensku. / Marian Kováč upozornil na skutečnost, že rozhodnutí CFO ve firmách nejsou vždy racionální. Jedním z důvodů je například nadměrné sebevědomí. / Pavel Hoffmann vystihl hlavní téma CFO fora takto: „Lidi nejsou a nebudou. A ti co budou, tak budou čím dál tím dražší.”

Lead & Learn

Konference určená lídrům, HR manažerům a všem, kteří se chtějí zabývat rozvojem sebe i druhých. Setkání se věnovalo kompetencím lídra budoucnosti a možnostem, jak je rozvíjet. Přinášíme vám kompletní záznamy projevů přednášejících spíkrů.

Libor Malý ví, jak odblokovat a využít mentální potenciál sebe i druhých. / Neuroanatom Karel Kieslich objasnil pojem digitální demence a vliv digitálních technologií na fungování mozku. / Radvan Bahbouh zastává názor, že lídři se neučí teorií, ale praxí. / Renata Mrázová prozradila, co je typické pro leadership v úspěšných firmách.

Meet & Greet

Přinášíme vám kompletní záznam setkání s psychiatrem Radkinem Honzákem, který je známý především popularizací psychosomatiky. Na akci MEET & GREET vysvětlil, jaké důležité objevy přinesly před několika lety vědecké studie o našem těle a jak díky nim můžeme pochopit skryté mechanismy, které utvářejí naše chování i prožívání.

Úspěšná asistentka manažera

Inspirace pro asistenty a asistentky manažerů. Tipy, jak udržet krok s novými trendy, zvládat zvyšující se nároky šéfa a přitom si udržet balanc mezi pracovním a osobním životem. Přinášíme vám průhled inspirativními osobnostmi a tématy. Navnímejte atmosféru akce pro všechny asistentky, které vykonávají práci svých snů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru