Top vision

czen

Seznamte se s naším týmem

Jsme tu pro vás a každý den se staráme o vaši spokojenost. Jsme připraveni vám pomoci, poradit, vyřídit objednávku navrhnout vhodné řešení na míru. Nejsme malý tým, protože jsme schopni nabídnout služby v celé České republice. Zároveň ale nejsme ani moc velcí, abychom ztratili na flexibilitě nebo osobním přístupu. Jsme prostě tak akorát. Seznamte se s námi.

Marie Petrovová
Marie považuje celoživotní vzdělávání za základní předpoklad osobního i profesního růstu. V podpoře rozvoje vidí náš největší přínos pro zákazníky a vyžaduje pro ně ty nejlepší služby. Řídí společnost s důrazem na to, aby klientům přinášela kvalitu, vize a inspiraci.

Marie Petrovová

Managing Director

Schopnost inspirovat druhé má Milan v genech. Jeho ambicí je společně s celým obchodním týmem motivovat k osobnímu rozvoji každého klienta, ať už se jedná o rodinnou firmu nebo velkou korporaci. Přístup Milana je osobní, přátelský a vysoce profesionální. Vždy udělá maximum pro splnění i těch nejkomplexnějších a nejnáročnějších přání každého klienta.

Milan Roháček

Customer Care Director

Olga Holá
Olga zná nejlépe naše produkty a dokáže každému klientovi doporučit to nejvhodnější řešení. Olga je se svým týmem zárukou toho, že klienti dostanou nabídky vytvořené na míru a co nejlépe odpovídající jejich potřebám.

Olga Holá

Head of Product and Quality

+420 210 084 259
Jana Kadlecová
Jana má spolu s celým eventovým týmem tajný recept na to, jak z každé konference udělat nezapomenutelný den plný originálních řešení a inspirativních osobností. Rozhodně jí nechybí odvaha dělat věci jinak.

Jana Kadlecová

Head of Forums & Conferences

Kateřina Michálková
Kateřina hledá nové posily do našeho týmu a také se stará se o to, aby nás práce bavila a motivovala.

Kateřina Michálková

Chief Human Resources Officer

Michal Pánek
Michal a jeho kolegové ze zákaznického centra jsou dalšími důležitými členy top vision. Jejich náplní práce je péče o naše klienty. Michal vám podá pomocnou ruku, pokud se potřebujete zorientovat v našich službách a zajistí, aby byly všechny vaše požadavky co nejrychleji splněny.

Michal Pánek

Client Care Centre Team Leader

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru