Top vision

czen

Lic. Matej Hochel, Ph.D.

kouč, lektor a konzultant, MindArt s.r.o.

„Vystudoval jsem psychologii na Universidad de Granada (Španělsko), kde jsem později působil ve výzkumu v oboru kognitivní neuropsychologie. Mám zkušenosti jak z konzultantské sféry, tak i interního HR, kde jsem se věnoval problematice identifikace a rozvoje talentů. Nejvíc mě baví pomáhat lidem vybočit ze zajetých kolejí a nacházet nová řešení v pracovním i osobním životě. Mezi má oblíbená témata patří kreativita a inovativní myšlení, využití sebepoznávacích metod pro rozvoj lidí v pracovním kontextu a facilitace jako nástroj podpory týmové práce.“

Hodnocení lektora

1,13 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Kurzy lektora

Myslet jinak
Staňte se studnicí originálních nápadů

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Matej Hochel: Přemýšlet tvořivě se může naučit každý z nás
Matej Hochel: Přemýšlet tvořivě se může naučit každý z nás

Kreativitu v dnešní době vyžaduje stále více zaměstnavatelů a to i na pozice, kde bychom to sotva čekali. Dá se kreativita osvojit? Může být kreativní každý z nás? Na tyto a další otázky jsem se zeptali Mateje Hochela, kouče a zkušeného lektora v oblasti kreativity.

Začněte myslet jinak!
Začněte myslet jinak!

Když se řekne kreativita, někdo si představí umělecké dílo, někdo Einsteinovy rovnice a někdo třeba produkt jako je iPhone. Lze vůbec kreativitu nějakým způsobem přesněji vymezit? Pojďme se na to podívat!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru