Top vision

czen

JUDr. Marek Kopecký

konzultant a expert prezentačního designu a trenér komunikace

„Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Absolvoval jsem výcvik v neurolingvistickém programování na úrovni Master Practicioner. Mám za sebou patnáctiletou praxi na manažerských a obchodních pozicích (např. v České pojišťovně). Dnes jako kouč, trenér a lektor pomáhám rozvíjet potenciál lidí z různých oblastí i úrovní (AXA, GSK, MAKRO, Hyundai, Česká spořitelna aj.). Jsem specialistou v oblasti komunikace, persvaze, prezentace a motivace. Podílím se i na mentální přípravě sportovců. Moje tréninky a kurzy vás posunou, změní i pobaví.“

Hodnocení lektora

1,10 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Vzdělávací akci vedl naprosto úžasný lektor, který byl opravdu mistrem ve svém oboru, udělal školení nezapomenutelným, navodil skvělou atmosféru a předal účastníkům cenné znalosti.

Helena Švejdová, Jihočeský kraj - krajský úřad
Tvorba prezentace v 21. století

Entuziasmus lektora, zaujetí pro téma, vstřícnost a jeho odbornost.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Tvorba prezentace v 21. století

Kurzy lektora

Tvorba prezentace v 21. století
Skoncujte s nudnými prezentacemi a buďte kreativní

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru