Top vision

czen

JUDr. Ing. Magda Janotová, LL.M.

právnička se specializací na pracovní a obchodní právo, mediátorka a rozhodce Rozhodčího soudu při HK a AK ČR

„Jsem absolventkou právnické fakulty, kde jsem po složení rigorózní zkoušky získala titul JUDR., a dále absolventkou prestižní Nottingham Trent University v oboru obchodního práva (titul LL.M.) a Fakulty managementu a ekonomiky na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Dosažené vzdělání napříč více obory mi umožňuje výhodně řešit jednotlivé případy nejen z pohledu právního, ale i z hledisek ekonomických, což oceňují především podnikající klienti. Působím jako lektorka, firemní právnička a také mediátorka. Na pozici firemní právničky, kde využívám svoji specializaci na pracovní a obchodní právo, působím od roku 2008. Zaměřuji se rovněž na komunikaci a vyjednávání, absolvovala jsem certifikovaný mediační výcvik a jako historicky první osoba v České republice jsem úspěšně složila státní zkoušku mediátora u Ministerstva spravedlnosti ČR. Dále působím jako rozhodce u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře ČR a Agrární komoře ČR. V lektorské činnosti se zabývám zejména pracovním a obchodním právem ve spojení s mediací. Při výuce kladu velký důraz na mimosoudní řešení sporů, například zapojením mediačních a vyjednávacích technik.“

Hodnocení lektora

1,33 Průměrné hodnocení lektora od účastníků

Lektorka byla výborná. Svojí kvalifikací, přístupem k nám, chováním, snahou zodpovědět otázky atd.

Šárka Nová, MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Obchodní smlouvy

Potěšil mne velmi milý a profesionální přístup lektorky.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Obchodní smlouvy

Oceňuji přístup, ochotu a vzdělanost lektora.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Nový zákon o obchodních korporacích

Přístup lektorky byl profesionální, přesto však příjemný a neformální.

Účastník/ice si přeje zůstat v anonymitě.
Mediace jako způsob řešení sporů

Kurzy lektora

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Články lektora

Může být statutárním ředitelem i „pouhý“ člen správní rady?
Může být statutárním ředitelem i „pouhý“ člen správní rady?

Jak se vypořádala dosavadní judikatura se slučitelností funkcí v monistickém systému vnitřní struktury v a.s. a jak by mohla posílit připravovaná novela ZOK vnitřní kontrolu v tomto systému?

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru