Top vision

czen

Dita Stejskalová

místopředsedkyně výkonné rady APRA + ředitelka public relation, Ogilvy Public Relations, s.r.o.

Když jsem v roce 1994 nastupovala ještě při studiu na VŠE Praha do Ogilvy, byla to studentská brigáda na částečný úvazek. Měla jsem namířeno do mezinárodního obchodu, ale svět komunikací mě pohltil. Pořád se mám co učit a zastávám názor, že když jdete do věcí naplno, otevřou se vám nové a nové příležitosti.
Před mnoha lety jsem hledala asistentku a kolega pronesl památnou větu: „Potřebuješ taky trochu mámu, která o tebe bude pečovat. A přišla Libuška, která je se mnou dodnes.“ Libuška má palec na tepu a náladě firmy a já dělám business.
Věnuji se strategickým konzultacím top managementu v oblasti public relations a komunikací, rozvoji firmy a předávání know-how v rámci našeho regionu středoevropských zemí. Baví mě propojovat lidi, zkušenosti a sdílet to, co umím.
Aktivně se od počátku účastním mentoringového projektu Odyssey pro ženy- manažerky. Patřím ke spoluzakladatelům The Prague Leadership Institute. Jsem členkou správní rady Nadace BONA, která pomáhá psychiatrickým pacientům znovu se postavit na vlastní nohy. Jsem spoluautorkou knih „Strategie firemní komunikace“ (Management Press, 2000, 2008) a „Marketing zdravotnických zařízení“ (Professional Publishing, 2005). Jsem členkou Alumni AIESEC Česká republika.
Nemám jeden životní vzor, ale mám oblíbenou větu: „If you think you can do something or you can’t, you are right.“ Těším se na vás!

Fóra a konference

In Communication Forum
23. 11. 2017, Národní technická knihovna, Praha 6 - Dejvice

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru