Top vision

czen

Anna Fialková

lektorka, herečka a dabérka

„Již desátým rokem se věnuji lektorské činnosti v oblasti literární a rétorické. Své kurzy vedu formou modelových situací, her a interaktivní komunikace. Využívám konkrétní situace účastníků z jejich profesního či osobního života. Přestože v současné době podnikám, mou původní profesí je herectví. Dabingu jsem se věnovala 15 let. Upravovala jsem české dialogy pro dabing, namlouvala reklamní spoty pro rádia i TV, pracovala jako reklamní copywriterka a také jako moderátorka v rádiích. Jsem autorkou povídek, fejetonů a rozhovorů. Spolupracovala jsem například s časopisy Marianne, Xantypa nebo Jackie, kde jsem působila i jako editorka. Mou povídku můžete najít v antologii O čem píší ženy. Jsem absolventkou oboru Mediální a komunikační studia – Jazyková a literární kultura na UHK.“

Kurzy lektora

Psaní bez trápení
Jak psát lehce, svižně a jasně

Kurz podle vašich představ

Chcete připravit školení pro celý tým? Umíme být flexibilní a přizpůsobit program kurzu vašim potřebám. Rádi vám připravíme nabídku firemního školení na míru.

mám zájem
Kurz na míru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru