Top vision

czen

PODCAST: LEAD and LEARN

Než se s námi potkáte na příštím kurzu, poslechněte si rozhovory s našimi lektory a inspirativními osobnostmi nejen ze světa byznysu. Přinášíme vám pravidelný přísun duševní potravy. Naše podcasty jsou výživné a lehce stravitelné.

Lead and Learn #13 - Marek Velas - Firemní kultura v době homeoffice

HR komunity, disrupce zavedených HR procesů a myšlení "out of box" jsou v dnešní době na vzestupu. Marek Velas více než dvacet let působí v oblasti HR, ať už jako interim manažer, trenér či organizátor development center nebo lektor Top Vision. Aktivně působí ve známých komunitách @HRvzory.cz, @ReactGirlsPrague, @CareerDesigners a @edupunk.cz. Nebojí se být otevřený, sdílet veřejně své postřehy #HRpunk pohledem. V novém díle podcastu Lead and Learn se s vámi podělí o své zkušenosti s budováním HR profesních komunit a názory na budování komunitní značky na sociálních sítích. Dozvíte se také o výhodách a limitech online náboru a onboardingu.

Textovou verzi tohoto dílu podcastu Lead and Learn naleznete zde - bit.ly/33Dzd46

Top Vision · Lead and Learn #13 - Marek Velas - Firemní kultura v době homeoffice

Lead and Learn #12 - Jiří Nehasil

Jiří Nehasil a Jiří Kula spolu dva roky tvořili tým. Jeden jako člen mezinárodního týmu představenstva Makro, druhý jako zkušený kouč Top Vision. ''Dobrý kouč je jako zrcadlo. Je to parťák, které vás bezpečně posouvá dál'' říká Jiří Nehasil o této spolupráci. Kdy hledat a jak trefit správného kouče? Co s ním probírat a jak přijmout jeho rady i kritiku? Nejen o tom jsme s obchodním a provozním ředitelem Makro Jiřím Nehasilem mluvili v dalším díle podcastu společnosti Top Vision Lead and Learn.

Textovou verzi tohoto dílu podcastu Lead and Learn naleznete zde - https://bit.ly/3fCNeUv

Top Vision · Lead and Learn #12 - Jiří Nehasil - Dobrý kouč je jako zrcadlo

Lead and Learn #11 - Jan Přeučil

Řeč jest obrazem vašeho ducha a slovo má neobyčejnou moc. Jen se ho musíte naučit používat: Jak? Tohle tajemství a mnohá další nám poodhalil v novém díle podcastu Lead and Learn společnosti Top Vision skvělý herec, milý člověk a vážený učitel rétoriky Jan Přeučil. Po jeho semináři se cítíte silný jako Cicero, připravený na řečnický souboj. Poslechněte si neobyčejný hlas, který inspiruje, pravidla, která nestárnou a moudrost, kterou prověřil čas. V rozhovoru Jan Přeučil zavzpomínal i na tatínka, odsouzeného v procesu s Miladou Horákovou, na listopadové dny 1989 a na to, jak je svoboda pro každého z nás důležitá.
Top Vision · Lead and Learn #11 - Jan Přeučil - Jak se stát skvělým řečníkem?

Lead and Learn #10 - David Železný

Vítáme vás u jubilejního dílu podcastu Lead and Learn s číslem 10. Tentokrát nás svojí návštěvou poctil David Železný. Galerista je človek, který dokáže prodat barvy na plátně za několik milionů korun. Poslechněte si příběh Davida Železného, který společně s Tomášem Zapletalem vybudoval od nuly jednu z nejlepších galerií u nás. Své klienty vtahují do světa umění, baví svými příběhy, vzdělávají je a k tomu jim prodávají kvalitní uměni. Jsou dobrý tým a skvěle se doplňují.
Top Vision · Lead and Learn #10 - David Železný - Galerista se musí vzdělávat celý život

Lead and Learn #9 - Ludvík Bohman

Díl číslo 9. tentokrát s Ludvíkem Bohmanem. V mládí úspěšný atlet, vystudovaný právník, poté seniorní manažer a člen boardu v pojišťovnictví, vysokoškolský pedagog a dnes ředitel spolku Intergram, který zastupuje stovky výkonných umělců a výrobců a vybírá a rozděluje odměny za veřejné užití jejich výkonů. Stovky miliónů korun ročně. Letos je všechno jinak.
Top Vision · Lead and Learn #9 - Ludvík Bohman - Vzdělávání je životodárná míza

Lead and Learn #8 - Petra Zárubová

Díl číslo 8. Tentokrát s náší dlouholetou lektorkou Petrou Zárubovou. Petra si prošla díky covidu extrémní změnou, z plného kalendáře se přesunula na samotu do hor k manuální práci. Dnes se vrací a říká: když už v té změně jsi a děláš ji, není zdaleka tak velká a těžká, jak se zdála, když ses na ni chystal. Je mnohem lépe zvládnutelná.
Top Vision · Lead and Learn #8 - Petra Zárubová - Z plného diáře na samotu k manuální práci

Lead and Learn #7 - Renata Dvořáková

Sedmý díl podcastu Lead and Learn. Tentokrát s Renatou Dvořákovou. Renáta je akreditovaný profesionální kouč. Pracuje jak s týmy, tak s jednotlivci na rozvoji jejich pracovních i osobních kompetencí. Zároveň se věnuje lektorování a tréninkům soft skills.

V současnosti s Top Vision spolupracuje na nové online poradně nejen pro manažery. Více informací se dozvíte v podcastu nebo zde.

Top Vision · Lead and Learn #7 - Renata Dvořáková - O krizové lince nejen pro manažery

Lead and Learn #6 - Eliška Novotná

Šestý díl podcastu Lead and Learn. Eliška Novotná sdílí vášeň pro rozvoj zaměstnanců v IKEA, kde pracuje na pozici Talent Development Managera - v této oblasti se pohybuje již 20 let. V podcastu vám představí, jakým způsobem pracují na rozvoji zaměstnanců a jakou roli hraje v IKEA pojem diverzita.
Top Vision · Lead and Learn #6 - Eliška Novotná - O rozvoji zaměstnanců a diverzitě

Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

5. Díl podcastu Lead and Learn, tentokrát byla naším hostem Miluše Vondráková - specialistka na rozvoj a inovace ve vzdělávání. Miluše působila např. na ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy nebo ve firmě Tutor. Jaký je její pohled na vzdělávání v době koronaviru ve školách a aktuální stav našeho školství? To i mnohem více se dozvíte v dnešním díle Lead and Learn.
Top Vision · Lead and Learn #5 - Miluše Vondráková

Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Další díl podcastu Lead and Learn, tentokrát je host Miroslav Focht. Miroslav působil dlouhá léta na nejvyšších manažerských pozicích. V tomto podcastu se s vámi podělí o svůj postoj k leadershipu a o krátký návod ,jak se stát skvělým leaderem.
Top Vision · Lead and Learn #4 - Miroslav Focht

Lead and Learn #3 - Milan Fridrich

3. díl podcastu s manažerem Milanem Fridrichem. Milan se zabývá vzděláváním ve firmě Seznam. Jak pracuje s mileniály a jaké jsou největší rozdíly mezi generacemi? To a mnoho dalšího se dozvíte v tomto díle podcastu Lead & Learn.
Top Vision · Lead & Learn #3 - Milan Fridrich

Lead and Learn #2 - Tomáš Fürst

2. díl podcastu s matematikem Tomášem Fürstem, který přednáší na katedře matematické analýzy a aplikací matematiky na Univerzitě Palackého. Tentokrát o tom, jak je důležité umět pracovat s nejistotou, která je v podstatě naší jedinou jistotou.
Top Vision · Lead & Learn #2 - Tomáš Fürst

Lead and Learn #1 - Daniel Štrobl

1. díl podcastu s psychologem a koučem Danielem Štroblem o tom, jaké psychické dopady na nás mají události spojené s covidem. Poslechněte si povídání, které vás povzbudí i pohladí na duši.
Top Vision · Lead & Learn #1 - Daniel Štrobl

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru