Top vision

czen

Lektorské dovednosti

Potřebujete poradit?

234 718 721
filtrovat a řadit
Řazení: Datum

Lektorské dovednosti

Počet nalezených akcí: 6

Topvision představuje
Lektorské dovednostiHodnocení: 1,19

Lektorské dovednosti II.

Trénink pro zkušené lektory

20. - 21. 8. 2018garantovaný termínPraha
Pro pokročiléPorovnat
7 990 Kč bez DPHZobrazit
Lektorské dovednosti II.
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
7990

Staňte se lektorem, kterého bude publikum milovat

Že nemáte při samém lektorování a trénování čas podrobně sledovat nové trendy a zjišťovat, které nástroje jsou opravdu účinné a stojí za to si je osvojit? Jste si sice v prezentačních a lektorských dovednostech jistí, ale jako správní lektoři víte, že vždy je prostor pro zlepšení? Setkáváte se s problematickými klienty, chcete si vypilovat svůj lektorský styl a využít svůj potenciál naplno? Přijďte se dozvědět více o mezinárodních i českých trendech a posunout své dovednosti na další level pod vedením zkušené lektorky a psycholožky. Na tréninku budete pracovat přímo se svou předem připravenou prezentací či svým tématem.

Lektorské dovednostiHodnocení: 1,16

Lektorské dovednosti I

Staňte se i vy profesionálními lektory

28. - 29. 8. 2018garantovaný termínPraha
Pro začátečníkyPorovnat
7 990 Kč bez DPHZobrazit
Lektorské dovednosti I
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
7990

Buďte jako naši lektoři, vyhýbejte se teoretizování a nové poznatky pomozte aplikovat přímo do praxe účastníků

Jste začínající lektoři a potřebujete si objasnit a systematizovat základní lektorské dovednosti?  V tomto kurzu získáte komplexní přehled lektorování, od přípravné fáze až po vyhodnocení a zpětnou vazbu. Prakticky si vyzkoušíte například aktivizační metody, sestavení plánu pro výuku a také lektorování.

Pro začátečníkyPorovnat
6 990 Kč bez DPHZobrazit
Gamestorming v rozvojových programech
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
6990
New

Profesionální lektor

Jak vést vzdělávací akce v 21. století

2. - 3. 10. 2018Praha
další termíny
Pro začátečníkyPorovnat
9 990 Kč bez DPHZobrazit
Profesionální lektor
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
9990

Jak vypadá kvalitní vzdělávací akce vedená profesionálním lektorem?

Potřebujete k ní zajímavý a lákavý design kurzu, který je zároveň velmi praktický. Známé jméno lektora, jemuž předchází dobrá pověst. Schopnost získat posluchače na svou stranu a udržet jejich pozornost. Vhodně zvolené metody vzhledem k charakteristice skupiny, bezchybně řízenou diskusi, tu nejvíce motivující zpětnou vazbu… Není toho málo. Ale není nemožné toho dosáhnout. Přijďte se stát profesionálním lektorem. Provedeme vás komplexním tréninkem lektorských dovedností od plánování přes realizaci až po vyhodnocení vzdělávací akce.

New

Improvizační dovednosti pro lektory

Jak se nenechat vyvést z potřebné rovnováhy

3. 10. 2018Praha
Pro všechnyPorovnat
6 990 Kč bez DPHZobrazit
Improvizační dovednosti pro lektory
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
6990

Jak se nenechat vykolejit, když nefunguje technika, někdo vás vyrušuje, nebo dokonce odchází z místnosti? Jak reagovat na „miny“, které nejsou vidět?  Mohou to být napjaté vztahy ve skupině, chybějící motivace či celá řada skrytých zájmů.

Stát před lidmi a něco jim předávat je sice moc pěkná práce, ale zároveň velmi obtížná. Je to podobné jako s prezentacemi, ale mnohem složitější. Nicméně dobrá zpráva je, že všechno se dá naučit. Někdy se můžete snažit jak jen umíte, a přesto dostáváte signály, že to není ono, že je to nuda. Klapání do telefonů, tužkou, prsty o stůl... Pozornost je ta tam. O pozornost se musíte starat a dobrý lektor ji má celou dobu na čtyřech místech. U sebe, lidí, které školí, u toho, co předává, a u času.

Seznamte se s metodami aplikované improvizace, která vám pomůže a také vás inspiruje. Nejen, že se naučíte spoustu nových technik, ale ještě se budete bavit. Věřte nám! Seznámíme vás s naší prací a přípravami kurzů, inspirujete se.

New

Mentoring

Efektivní metoda předávání zkušeností a nástroj motivace

15. 11. 2018Praha
Pro začátečníkyPorovnat
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Mentoring
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
4990

Využijte mentoring pro stabilizaci pracovních týmů, dlouhodobou motivaci zaměstnanců a podporu kariérního růstu

 

O mentoringu často uvažujeme jen v souvislosti s uvedením nováčků do jejich čerstvé pracovní role. Pokud se ale mentoring stane standardním nástrojem rozvoje i stávajících zaměstnanců, získáme mnoho dalších benefitů. Ocení ho mentees (ti, kdo jsou mentorem rozvíjeni) jako způsob, jak se efektivně a individuálně vzdělávat a růst, který je bude dlouhodobě motivovat a umožní jim kariérní postup v organizaci. Získáme také jistotu, že stávající know-how bude předáno nejvhodnějším příjemcům. A v neposlední řadě podpoříme motivaci mentorů, protože budou moci uplatnit svoje zkušenosti a znalosti i mimo každodenní pracovní úkoly.

Bohužel pro zvolená kritéria nyní nemáme žádné akce.
Kategorie

Město

Úroveň

Termín konání

Délka trvání

Zobrazit pouze:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru