Top vision

czen

Festival vzdělávání 2024 PRAHA

zdarma
12. 9. 2024 | 09:00-15:00Green Table, Praha

Vyšší výkonnost, ESG, umělá inteligence, multikulturní týmy, stres a tendence inovovat a být autentický. Témata roku 2024 nejen v HR, ale i v businessu. 

Společně se podíváme na klíčové trendy a témata ovlivňující oblast lidských zdrojů, ale i celý firemní život. Zažijte inspirativní panelovou diskusi, interaktivní workshopy a osvěžující prostředí, ve kterém budeme společně otevírat otázky trendů ve vzdělávání, novinek a potřeb firem napříč různými odvětvími.

 

Během našeho setkání se zaměříme na strategie pro dosažení vyšší výkonnosti, důležitost environmentální, sociální a správní odpovědnosti (ESG), propojení AI a jazykového vzdělávání, efektivní řízení multikulturních týmů, zvládání stresu v moderním pracovním životě a potřebu neustálé inovace a autenticity.

 

Přidejte se k nám na našich panelových diskusích, prezentacích a workshopech, kde budeme společně prozkoumávat hlubší rozměry těchto témat, sdílet osvědčené postupy a navázat nové kontakty ve vašem oboru. To vše v neformálním prostředí, kde můžeme otevřít jakékoliv otázky z oboru HR i managementu, potřeb firem a trendů v oblasti vzdělávání.

 

Buďte součástí této inspirativní události a rozvíjejte se s námi!

Akcí provede
Aneta Soldánová
Aneta SoldánováTraining & Development Manager, Top Vision, s.r.o.

Program

ESG pro personalisty

Získejte hlubší porozumění koncepci ESG a jejího významu pro personální manažery a HR odborníky. Karel Kotoun nám představí nejnovější trendy v oblasti environmentální, sociální a správní odpovědnosti a jak je aplikovat do firemní praxe. 

Karel Kotoun
Karel KotounZakladatel společnosti Green0meter, inovátor a lektor
více
Facilitace meetingů a porad

Získání dovedností v efektivní facilitaci meetingů a porad je klíčem k úspěšnému a produktivnímu pracovnímu prostředí. Naše lektorka Markéta Paulínová vám poskytne praktické rady a osvědčené postupy, které vám pomohou vést věcné a efektivní debaty ve firemním prostředí. Během workshopu se naučíte nejen základy vedení porad, ale také strategie pro řešení sporů a konfliktů v týmovém prostředí. Ze setkání si odnesete klíčové dovednosti pro úspěšné a harmonické setkávání ve vaší firmě.

Markéta Paulínová
Markéta Paulínoválektorka a konzultantka
více
Jazykové vzdělávání a umělá inteligence

Kde se propojuje umělá inteligence s jazykovým vzděláváním? Nahradí lektory angličtiny umělá aplikace? Nebojte, není potřeba panikařit. Umělá inteligence a jazykové vzdělávání mohou jít ruku v ruce vstříc efektivnějšímu procesu učení a osvojování jazyků. Jak? To vám představíme na tomto workshopu.

Tereza Javornická
Tereza JavornickáDirector Of Studies
James Cook Languages s.r.o.
více
Umělá inteligence v praxi HR

Nezavírejte před AI oči, ale ovládněte ji tak, by vám dobře sloužila. Umělá inteligence stále více mění život firem. Ovlivňuje všechny oddělení včetně HR, marketingu nebo salesu. Díky tomuto nezvratnému trendu můžete ušetřit moře času automatizací rutinních úkolů, a získat tak více prostoru pro strategické úkoly či svůj seberozvoj. Váš další pracovní den díky AI už nikdy nebude stejný!

Josef Dvořák
Josef DvořákPartner, inovační leader a expert na AI
Direct People
více
Vyšší výkonnost a dlouhodobý stres

Získejte hlubší porozumění strategií pro dosažení vyšší výkonnosti a zvládání dlouhodobého stresu ve vašem pracovním životě. Seznámíme vás s principy, které vám pomohou dosáhnout vyšší úrovně výkonnosti a lépe zvládat náročné pracovní výzvy. Tento workshop je určen pro všechny, kteří chtějí posílit svou schopnost efektivně reagovat na stres a dosáhnout optimálního výkonu ve své pracovní činnosti.

Veronika Štroblová
Veronika ŠtroblováLektorka soft skills, psychoterapeutka, koučka, odbornice v oblasti mezilidské komunikace
více
ESG pro HR
Autenticitou pro větší výkon
Facilitace meetingů
Jazykové vzdělávání vs AI
 
 

Během setkání pro vás máme zajištěné občerstvení a doprovodné aktivity. Moc se na vás těšíme.

 
Akci pro vás připravuje
Aneta Soldánová
Aneta Soldánová, Training & Development Manager
+420 777 733 230
aneta.soldanova@topvision.cz
Kde se potkáme?
Green Table
Na Florenci 2116/15, Praha
nahoru