Meet & Greet

Tomáš Šebek

1 450 Kčbez DPH
11. 9. 2018 | 8:15 - 11:00CORSO Karlín, Praha
Tomáš Šebek

Přijďte si poslechnout Tomáše Šebka, známého chirurga a Lékaře bez hranic, který promluví o tom, co pro něj znamená strach, svoboda, spolupráce i hodnoty.

Registrovat

Chirurg Tomáš Šebek odjel v roce 2010 na Haiti na svou první misi s Lékaři bez hranic. V roce 2013 jel jako hlavní traumatolog do severního Afghánistánu, v zimě loňského roku absolvoval už 5. misi, tentokrát v Jižním Súdánu.

 

„Na jednom konci světa žijí lidé v míru a relativním blahobytu, ale často nejsou šťastní. Na druhém konci odolávají lidé ve funkčních komunitách společně nepříznivému osudu.“

 

O tom, co na vyčerpávajících rok a půl trvajících misích zažil, napsal také několik knih. Přijďte si Tomáše Šebka poslechnout a zeptat se ho na to, co Vás zajímá.

Setkáním provází
Marie Petrovová
Marie PetrovováProjektová manažerka
Top Vision, s.r.o.

 

Setkání bude moderovat Marie Petrovová. Po dlouholeté zkušenosti v oblasti komunikace působí na pozici Project Manager ve společnosti Top Vision. Její vizí je pomáhat lidem růst a podporovat jejich pracovní i osobností rozvoj.

Jedno nás spojuje, a není to jen pivo. Jsme lidé.
strach
svoboda
spolupráce
hodnoty
 

Setkání proběhne v CORSU Karlín.

 

  8:15 -  9:00  registrace, snídaně 

  9:00 - 10:30 diskuze

10:30 - 11:30 networking

 
Akci pro vás připravuje
Jana Kadlecová
Jana Kadlecová, Head of Forums & Conferences
+420 234 718 721
jana.kadlecova@topvision.cz
Kde se potkáme?
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36a, Praha
Partneři akce

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru