Meet & Greet

Radkin Honzák

1 190 Kčbez DPH
27. 11. 2019 | 18:00-21:30Sněmovní 7, Praha 1
Radkin Honzák

Může pravda a láska zvítězit nad lží a nenávistí? Osobitou odpověď na tuto otázku poskytne psychiatr Radkin Honzák. Pronikněte do PSYCHOLOGIE LŽI a objevte padesát odstínů lži.

Radkin Honzák je zrozenec v Beranu, čímž je řečeno všechno podstatné. Pracuje stále, dílem z hamižnosti a dílem proto, aby si nemusel doma uklidit pokoj. Na příhodný a už dost aktuální dotaz z Proustova dotazníku, jak by chtěl umřít, odpovídá slovy klasika, že je mu to jedno, hlavně kdyby u toho nemusel být. Kromě štvavých blogů a popularizace psychosomatiky píše třeskutou kognitivní poezii, kterou používá, když se lidi nechtějí rozejít, namísto slzného plynu nebo vodního děla. Přitom říká, že má rád lidi!
 
Pracuje v IKEM a REMEDIS, jako sekundární lékař Psychiatrické léčebny Bohnice, asistent ÚVL 1. LF UK. Jednoznačně se při své práci psychiatra i v životě přiklání k psychosomatickému přístupu (bio-psycho-socio-spirituální koncepci).

Setkáním provází
Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová

 

Pavlína Wolfová, novinářka a moderátorka. Vystudovala FSV UK, jako stipendistka byla ve Francii, později v USA. Začínala jako zahraniční zpravodajka v ČST, později ČT v době dělení Československa. Roky byla reportérkou týmu Na vlastní oči, koncem devadesátých let dělala první odpolední talkshow u nás Áčko na TV Nova. Spolupracovala s Českým rozhlasem. Další angažmá bylo spoluřízení týdeníku Reflex, následovala MF Dnes, rok pracovala pro českou mutaci Marie Claire. Dnes je programovou ředitelkou Vision Business Clubu - www.visionclub.cz.

Může pravda a láska zvítězit nad lží a nenávistí?
Odborník na psychopatologii odhalí pravdu o fenoménu lži.
Je pravda krutá? Slouží lež k ochraně před pravdou?
Pravda je nejen nepraktická, ale v některých případech i společensky nepřípustná. Je etické lhát, nebo nelhat?
Lež ve vysoké politice. Čemu všemu jsme ochotni uvěřit?
 
 

Setkání proběhne v inspirativním prostředí pražského coworkingu Sněmovní 7.

 

18:00 do 19:00 registrace

19:00 do 20:30 přednáška

20:30 do 21:30 networking

 
Akci pro vás připravuje
Nikola Farkašová
Nikola Farkašová, Event Manager
+420 234 718 721
+420 603 551 096
nikola.farkasova@topvision.cz
Kde se potkáme?
Sněmovní 7
Sněmovní 7, Praha 1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru