Top vision

czen

Dámy, zastavme se

990 Kčbez DPH
10. 12. 2019 | 14:00-17:00The Senses, Praha 5

Předvánoční setkání s inspirativními ženami - Margaretou Křížovou, Renatou Dvořákovou a Marií Petrovovou - plné rad, jak přežít nejnáročnější období v roce a jak si užít Vánoce po svém. Očekávání okolí někdy není tak vysoké jako nároky, které si na sebe klademe my samy.

Období konce roku patří mezi ty nejnáročnější. Předvánoční shon se s pohodovou atmosférou vánočně provoněného domova prostě neslučuje. Můžeme tak podléhat pocitu selhání z toho, že naše Vánoce nevypadají jako ty z reklamy. Všechno se to odehrává jen v hlavě. Ale jak to vydolovat ven?


Zveme vás na adventní setkání žen, které vám přinese inspiraci, jak dojít malými kroky k velké pohodě. Setkáním v kouzelném prostoru Senses v srdci Prahy vás bude provázet úspěšná manažerka, manželka a matka Marie Petrovová.


Pozvání na návštěvu přijaly Margareta Křížová a Renata Dvořáková. Obě dámy s vámi budou sdílet své vlastní příběhy a poradí vám, jak si udržet pohodu v každé situaci. Život je totiž jen tak náročný, nakolik jsme náročné samy na sebe.


Margareta Křížová Margareta Křížová
Margareta pomáhá lidem a firmám k úspěšnému podnikání. Je jednou ze zakládajících partnerek poradenské společnosti CEAG, kde se soustředí především na strategii, business development a poradenství v rámci fúzí a akvizic. Jako investorka účinkovala v pořadu Den D České televize a na Rádiu ZET moderuje pořad Podnikání od A do ZET. Z podnikání nedělá velkou vědu. Spoléhá na svůj selský rozum a má ráda lidi, co si na nic nehrají.


Renata DvořákováRenata Dvořáková
Jako akreditovaná profesionální koučka pracuje na rozvoji jednotlivců i týmů. Absolvovala pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii a tuzemské i zahraniční kurzy specializované na neurolingvistické programování, firemní systemické konstelace, relaxační techniky, transakční analýzu, práci s emocemi a další. Působí také jako mediální koučka v talk show České televize Skrytý potenciál.

Setkáním provází
Marie Petrovová
Marie PetrovováLektorka v oblasti komunikace, prezentování, moderování

 

Komunikace je tím, co ji baví i živí. Marie vedla interní komunikaci v Komerční bance a GE Money Bank, kde realizovala řadu interních komunikačních kampaní, vydávala interní časopisy a designovala další interní média. Řadu let působila také jako tisková mluvčí. Své první mediální zkušenosti získala v Československém, později Českém rozhlase jako redaktorka a moderátorka zpravodajství a publicistických pořadů.

Rady úspěšných žen, jak zkombinovat mnohdy nezkombinovatelné nároky okolí.
Zastavte se a zrelaxujte uprostřed předvánočního stresu a shonu.
Inspirativní setkání v kruhu báječných bytostí - ŽEN.
Každá jsme jiná. Každá jsme jedinečná. A přesto se podporujeme.
 
 

Setkání proběhne v útulném prostoru The Senses v srdci Prahy. Příjemnou předvánoční atmosféru podtrhnou pohodlné pohovky a hořící krb.


THE SENSES, V Lesíčku 656/7
150 00 Praha 5 - Smíchov


13:30 - 14:00 - Registrace
14:00 - 17:00 - Diskuse + dotazy

 
Akci pro vás připravuje
Nikola Farkašová
Nikola Farkašová, Event Manager
+420 234 718 721
+420 603 551 096
nikola.farkasova@topvision.cz
Kde se potkáme?
The Senses
V lesíčku 656/7, Praha 5
nahoru