Top vision

czen

Dámy, zastavme se

990 Kčbez DPH
10. 3. 2020 | 14:00-17:00IMPACT HUB PRAHA K10, Praha 2

Jarní setkání s inspirativními ženami - Margaretou Křížovou, Zuzanou Hanákovou a Marií Petrovovou - plné rad, jak se nastartovat po tělesné i duševní stránce po odpočinkovém zimním období. Pojďte s námi přivítat jaro jinak, než jarní únavou. S novým přílivem inspirace budete jako znovuzrozená!

Zimní období odpočinku, v němž nám dělaly radost teplé přikrývky a ponožky, hrníčky s horkým čajem a lenošení u krbu, pomalu končí. Příroda se probouzí… Ale co my? Jak obnovit své síly po dlouhé době temna? Jak nastartovat chřipkami oslabený organismus? Pojďme přivítat jaro jinak, než jarní únavou.


Zveme vás na inspirativní setkání žen v historické vile na Královských Vinohradech, kde se bude každá z vás cítit jako královna. Setkáním vás bude provázet úspěšná moderátorka, manažerka, manželka a matka Marie Petrovová.


Pozvání na návštěvu přijala energická byznysmenka Margareta Křížová a empatická psychoterapeutka Zuzana Hanáková. Můžete se tedy těšit na dokonalou kombinaci jinu a jangu. Obě dámy s vámi budou sdílet své vlastní postřehy a poradí vám, jak se nastartovat po tělesné i duševní stránce. S novým přílivem inspirace budete jako znovuzrozená!


Margareta Křížová Margareta Křížová
Margareta pomáhá lidem a firmám k úspěšnému podnikání. Je jednou ze zakládajících partnerek poradenské společnosti CEAG, kde se soustředí především na strategii, business development a poradenství v rámci fúzí a akvizic. Jako investorka účinkovala v pořadu Den D České televize a na Rádiu ZET moderuje pořad Podnikání od A do ZET. Z podnikání nedělá velkou vědu. Spoléhá na svůj selský rozum a má ráda lidi, co si na nic nehrají.


Zuzana HanákováZuzana Hanáková
Zuzana vystudovala marketing, který se však nestal jejím osudem. Brzy přesunula svůj zájem od psychologie reklamy k integrativní psychoterapii. Po absolvování pětiletého sebezkušenostního výcviku se pustila do koučování manažerů. Věnuje se především osobnostnímu rozvoji a vede také víkendové kurzy pro ženy. Preferuje prožitkové techniky a její vášní jsou témata týkající se vztahů a využívání vlastního potenciálu.

Setkáním provází
Marie Petrovová
Marie PetrovováLektorka v oblasti komunikace, prezentování, moderování

 

Komunikace je tím, co ji baví i živí. Marie vedla interní komunikaci v Komerční bance a GE Money Bank, kde realizovala řadu interních komunikačních kampaní, vydávala interní časopisy a designovala další interní média. Řadu let působila také jako tisková mluvčí. Své první mediální zkušenosti získala v Československém, později Českém rozhlase jako redaktorka a moderátorka zpravodajství a publicistických pořadů.

Ženy s energií prozradí, jak si dobíjejí baterky.
Zastavte se, zregenerujte a buďte jako znovuzrozená.
Inspirativní setkání v kruhu báječných bytostí - ŽEN.
Každá jsme jiná. Každá jsme jedinečná. A přesto se podporujeme.
 
 

Setkání proběhne v historickém interiéru vily na Královských Vinohradech. Atmosféru akce podtrhne zahrada plná probouzející se zeleně.


IMPACT HUB PRAHA K10, Koperníkova 10
120 00 Praha 2 - Vinohrady


13:30 - 14:00 - Registrace
14:00 - 17:00 - Diskuse + dotazy

 
Akci pro vás připravuje
Nikola Farkašová
Nikola Farkašová, Event Manager
+420 234 718 721
+420 603 551 096
nikola.farkasova@topvision.cz
Kde se potkáme?
IMPACT HUB PRAHA K10
Koperníkova 10, Praha 2
nahoru