Top vision

czen

Databáze, programování, vývoj SW

Potřebujete poradit?

234 718 721
filtrovat a řadit
Řazení: Datum

Databáze, programování, vývoj SW

Počet nalezených akcí: 2

3 + 1 Advent v pohodě
Databázové kurzyHodnocení: 1,19

PL/SQL

Procedurální jazyk pro databázový systém Oracle

6. - 8. 11. 2017Praha
Pro pokročiléPorovnat
11 990 Kč bez DPHZobrazit
PL/SQL
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
11990

Využívejte ve své praxi výhod strukturálního jazyka, který je mocnější než samotné SQL - rozšiřte si jazyk SQL o konstrukce procedurálního programování

Na tomto kurzu se seznámíte s vývojem v prostředí PL/SQL. Naučíte se tvořit a spravovat PL/SQL bloky (procedury, funkce, triggery) a efektivně je využívat pro zajištění integrity databáze a při zpracování dat na úrovni výkonného databázového systému Oracle (navýšení výkonu aplikací). Uceleně se seznámíte také s vnořenými bloky, řízením toku programu, funkcemi, procedurami, triggery, kurzory, výjimkami, balíčky a veškerou další problematikou, která je nutná pro úspěšné ovládnutí procedurálního jazyka PL/SQL.

 

Pro zdárné absolvování kurzu je vhodné disponovat základními znalostmi v rozsahu kurzu „Relační databáze - přehled principů a návrhu databází" a kurzu „Jazyk SQL pro databázový systém Oracle".

Testování SWHodnocení: 1,21

Agilní testování

Seznámení s agilními metodami vývoje

29. 11. 2017Praha
Pro pokročiléPorovnat
4 990 Kč bez DPHZobrazit
Agilní testování
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
4990

Agilní vývoj je také o agilním testování…

Metodika softwarového testování je úzce spjata s metodikou vývoje. Je tedy logické, že s rozmachem agilních technik vývoje jde ruku v ruce také rozmach agilních testovacích principů. Kurz Vás připraví na změny v této oblasti, případně poskytne návod na zlepšení současné praxe. Obsahuje přehled agilních metodik vývoje a předkládá seznam největších změn, na které musí být tester připraven – změna rytmu a harmonogramu, forma a dynamika požadavků, nároky na automatizaci nebo formy dokumentace.

Bohužel pro zvolená kritéria nyní nemáme žádné akce.
Kategorie

Město

Úroveň

Termín konání

Délka trvání

Zobrazit pouze:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru