Top vision

czen

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

O2 Czech Republic a.s.

Teambuilding

Lukáš Fejks
Připravili jsme zážitkové školení komunikačních dovedností pro 113 specialistů. Akci v O2 aréně jsme organizovali ve spolupráci s outdoorovou společností NEW DAY.

Lukáš Fejks

Managing Director

Hlavní přínosy

  • Výstupem z celého programu jsou kompletní materiály, které mapují průběh celého školení. Jde o materiál, který sestavili sami účastníci během dopoledních workshopů. Při každodenní práci si účastníci mohou připomenout hlavní zásady díky definovanému desateru a ve skriptech mohou najít konkrétní rady, jak jednat s různými typy zákazníků ve vypjatých a komplikovaných situacích.
  • Účastníci též obdrželi klíčové teze v podobě Zlatých pravidel prozákaznické orientace. Teze slouží k připomenutí nejdůležitějších závěrů z celého školení a tím i k snadnější aplikaci nových poznatků do praxe.
  • Z programu jsme pořídili záznamy v podobě fotografií a především videí. Během dne si účastníci vyzkoušeli jednání s různými typy zákazníků (agresivní, rozzlobený, nerozhodný). Tato videa slouží účastníkům jako skvělá zpětná vazba, neboť se mohou na situaci podívat s odstupem a uvědomit si typické chyby či inspirovat se vhodnými postupy.

Naše řešení

  • Teambuildingový program zahrnoval dvě části: 1. workshop a 2. týmovou odpolední hru.
  • Obě aktivity jsme zaměřili na zákaznický přístup pracovníků O2 s cílem zvýšit jejich profesní dovednosti tak, aby klient vnímal návštěvu prodejny jako přátelské setkání, jež mu pomůže s vyřízením zakázky, řešením problémů či získáním informací. Zákazník tak bude mít důvod s O2 dále spolupracovat a využívat jejich služeb.
nahoru