Top vision

czen

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

MONETA Money Bank, a.s.

Katalogové vzdělávání, inspirativní setkání

Lukáš Fejks
Ve společnosti GE Money Bank jsme hlavním dodavatelem manažerského vzdělávání. Realizujeme zde katalogové kurzy, programy šité na míru jednotlivým oddělením, teambuildingy a tréninky interní akademie (GE Money univerzita) a další speciální školení a workshopy.

Lukáš Fejks

Managing Director

Hlavní přínosy

  • Tréninky zaměřujeme na každodenní praxi účastníků a účastníkům poskytujeme pokročilé know-how vysoce vzdělaných manažerů.
  • Inspirativní workshopy vedou osobnosti, které mají kromě lektorských schopností ještě další přidanou hodnotu. Aktivita směřuje k networkingu a sdílení nejlepší praxe. Má být zdrojem inspirace a podporuje vybočení z rutinních pracovních postupů.

Naše řešení

  • Příkladem zajímavého speciálního projektu je každoroční vzdělávací týden Growth month, zaměřený na inspirativní, méně obvyklá témata. Příklady realizovaných workshopů v rámci Growth month: Leadership podle Jacka Welche, Má cesta od Mr. Nobody aneb Jak přežít v korporátní kultuře, Getting Things Done, Scenario Planning – příprava na budoucnost, 7 nejčastějších chyb ve vedení lidí, Koučování podle karet, Brain Control – umění řídit svůj mozek, Trénink brilantní paměti, Jak to jenom říct, aby se jim chtělo, Emoce nebo výkon? Emoce a výkon!, Korporátní Ho´oponopono, Autentický leader, Detektor lži, Kalokaghatia dneška a zítřka.
  • Pro GE Money Bank pravidelně připravujeme workshopy / přednáškově bloky vedené odborníky z praxe. Mezi takové akce patří např. přednáška Tomáše Sedláčka na téma Evropa: vize krize nebo krize vize?, inspirativní workshop Vítězný tým! Vedený horolezcem Mirkem Cabanem, ojedinělá přednáška Léčba smíchem Prim. MUDr. Karla Nešpora či přednáška s Michalem Mejstříkem na téma Krize v eurozóně.
  • Zajímavým projektem je cyklus odborných setkání, tzv. Káv s právníkem. Jednalo se vždy o půldenní setkání vybraných zaměstnanců GE Money Bank s odborníkem v poptávané oblasti (např. exekuce, insolvence, dědické řízení, rozhodčí řízení). Vzhledem k úspěchu jednotlivých setkání jsme již cyklus opakovali.
  • GE Money je zároveň naším partnerem při realizaci posledních pěti ročníků projektu Benchmarking – systém firemního vzdělávání.
nahoru