Top vision

czen

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

BRUSH SEM s.r.o.

Rozvoj managementu, individuální a skupinový koučink

Lukáš Fejks
Ve společnosti BRUSH SEM jsme hlavním dodavatelem v oblasti rozvoje zaměstnanců od roku 2009. Za uvedené období jsme vzdělávali, rozvíjeli a inspirovali zaměstnance ve všech úrovních řízení firmy a spolupráce nadále úspěšně pokračuje.

Lukáš Fejks

Managing Director

Naše řešení

  • Kromě realizace různých typů tréninků komunikačních dovedností byly součástí spolupráce nejen programy Change managementu pro top management, komplexní mezinárodně certifikovaný program pro nákupčí, roční manažerský rozvoj pro vybranou skupinu vyššího managementu, ale také facilitace klíčových řešitelských workshopů zaměřených na konkrétní potřeby společnosti.
  • Od roku 2013 realizujeme program pro tři cílové skupiny (manažeři, mistři a talenti) založený na výstupech z Development centra. Jedná se o skupinové koučování a tréninky zaměřené především na praktický nácvik vybraných dovedností (leadership, manažerská komunikace, řízení změn).
  • Od roku 2014 všechny cílové skupiny procházejí prohlubujícími tréninky, které mimo jiné reflektují i nové firemní hodnoty VITAL FEW.
  • Paralelně probíhá individuální koučování managementu společnosti a několika pracovníků na úrovni středního managementu. Témata koučování pro jednotlivé osoby byla předem definována ze strany zadavatele a následně potvrzena na začátku koučování formou kontraktu.

Hodnocení programu

Veškeré realizované programy byly vždy přesně zacíleny na potřeby naší společnosti, měly jasnou koncepci a v případě možnosti vzájemnou provázanost. Za celou dobu spolupráce jsme měli možnost díky široké škále témat vidět několik různých lektorů, kteří byli vždy skutečnými odborníky na danou oblast.

Marta Rypplová, HR Manager, BRUSH SEM

nahoru