Top vision

czen

Náš přístup

Milan Roháček
Jsme společností mnoha silných osobností a různých přístupů. Vždy nás baví hledat pro vás více variant řešení.

Milan Roháček

Customer Care Director

1

Náš přístup

Kvalitní rozvojový program přináší pozitivní změny

Podstatou kvalitního rozvojového programu je změna. Cílené vzdělávání může změnit k lepšímu jak uvažování a chování účastníků, tak i firemní kulturu a celou organizaci. Podmínkou pozitivní změny je aktivní zapojení účastníků, zadavatele i dodavatele do všech fází procesu.

2

Vždy na míru

Firemní vzdělávání dokonale přizpůsobíme vašim potřebám

Naším cílem je dlouhodobý efekt vzdělávání. Komplexní rozvojové programy i jednorázová školení připravujeme v souladu s vašimi potřebami a záměry. Vzdělávání přizpůsobíme cílové skupině, respektujeme vaše strategické cíle a firemní kulturu. Vybíráme lektory se zkušenostmi z vašeho businessu, s vynikající orientací v daném tématu. Vždy maximálně využíváme praktiky a osobnosti tam, kde je to přínosem.

3

Máme zkušenosti

Prioritou je kvalita vzdělávání, spokojenost klientů a seriózní přístup

Máme široké zkušenosti se všemi klíčovými oblastmi podnikového řízení, školili jsme management a komunikaci, strategické myšlení a řízení priorit, marketing, obchodní dovednosti i právo. Kvalita naší práce a skutečná hodnota vzdělávacích programů je pro nás natolik důležitá, že dokážeme i říci ne tam, kde víme, že očekávání klienta nemůžeme naplnit.

4

Maximálně prakticky

Preferujeme maximálně praktické zaměření vzdělávacích programů

Naše interaktivní vzdělávací programy usilují o maximální zapojení účastníků s cílem intenzivního osobního prožitku. Preferujeme simulaci, hru, experiment, zážitek, diskuzi a partnerské zapojení účastníků do výukového procesu. Způsob vedení rozvojového programu vychází z jeho cílů a ze zkušeností a charakteristiky cílové skupiny. Lektoři se zaměřují na reálné situace a případy z praxe účastníků, nikoli na teoretické či modelové příklady praxi vzdálené.

5

Měříme efektivitu i míru využití znalostí v praxi

Měření efektu je součástí rozvojového programu, nikoliv jeho cílem

Pro monitorování efektivity programů a míry využití znalostí v praxi máme jednoduché i komplexní nástroje. Zajistíme testování, správu osobních akčních plánů i e-learning. Nástroje však využíváme vždy s citem, ve spolupráci se zadavatelem a s ohledem na časové možnosti klientů. Měříme rádi a za výsledky si stojíme. Skutečný přínos všech podpůrných nástrojů pro uplatnění získaných dovedností v praxi musí být větší než jejich finanční, administrativní a časová náročnost.

6

Jsme profesionálové, které práce baví

Zajišťujeme nadstandardní kompletní servis a flexibilně reagujeme

V našem případě kovářova kobyla nechodí bosa. Každý z nás je specialistou na určitou oblast zajištění vzdělávacího programu. Není nás ani málo, takže jsme zastupitelní, a ani moc, aby se vytratil osobní a přátelský přístup. Máme více než deset let zkušeností s různými vzdělávacími a rozvojovými programy včetně administrace ESF projektů.

Jak pracujeme

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru