Top vision

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Poradna

Každý problém je řešitelný. I když to řešení ještě nevidíme. Většinou stačí správně dosadit za neznámou X a správný výsledek je na světě. A k tomu slouží ONLINE PORADNA. Využijte individuální konzultaci a objevte řešení své složité situace.

ONLINE KOUČINK pro osobní rozvoj

KRIZE v byznysu, KRIZE ve vztazích, KRIZE identity... Karanténa a koronavirus se staly spouštěčem krize v různých rovinách. Někdo je nucen hledat nové příležitosti na trhu práce. Někdo hledá sám sebe, protože mu karanténa otevřela oči… Nemusíte na to být sami!

ONLINE MENTORING pro profesní rozvoj

Stojíte na startu před novým projektem, novým problémem? Narazili jste na nepřekonatelnou překážku? Nebo jste ztratili směr a cíl je v nedohlednu? Můžete se vydat tou horší a o to delší cestou, nebo se poradit s mentorem, který zná zkratku.

Konzultace probíhají na platformě ZOOM. Podívejte se na seznam lektorů a jejich témat, která vzhledem k vaší velké poptávce neustále doplňujeme.

Garantujeme, že vám konzultace do dvou hodin pomůže utřídit si priority a dostanete se k jádru řešeného problému. Zároveň zajišťujeme absolutní mlčenlivost lektora.

HR KONZULTACE ONLINE

Pokud zažíváte změny na které nechcete být sami, využijte online konzultace k vyřešení konkrétního HR problému

ONLINE PORADNA: První pomoc v krizi

Online konzultace pro vyřešení krizových situací. Půjdete rychle k věci a pokud budete chtít, dostanete se velmi daleko.

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru