Top vision

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

Jděte za svým cílem

Zbořte své vnitřní bariéry

Jděte za svým cílem - zbořte své vnitřní bariéry

Máte své vize a profesní i osobní cíle, ale nedaří se vám je naplnit? Zůstali jste stát na mrtvém bodě, nebo váš tým ztrácí motivaci? Hledejte příčiny uvnitř. V dosažení náročných cílů nám často brání vnitřní překážky a postoje. Kouč Martin Konečný vás naučí myslet jako vítězové. Překonáte sami sebe a přestanete pochybovat. Program připravený na míru povede váš tým ke konkrétním změnám podle potřeb vaší společnosti.

Čeho dosáhnete?

 • objevíte a zdoláte své vnitřní bariéry a limity
 • na vlastní kůži si vyzkoušíte, jak myšlenky ovlivňují vaši realitu
 • získáte větší sebedůvěru, motivaci a energii
 • posílíte svou rozhodnost a schopnost koncentrace
 • stanovíte si individuální i týmové vize a cíle a zlepšíte se v oblasti leadershipu
 • získáte sílu a odvahu k realizaci změn a zbavíte se strachu z překonávání překážek
 • zvýšíte svůj osobní i týmový výkon a tím i obchodní výsledky společnosti

V čem se vám workshop přizpůsobí?

 • zohledníme vaše konkrétní potřeby, firemní strategii a cíle
 • zaměříme se na vaše specifické bariéry, které vás brzdí na cestě k vyššímu výkonu
 • řešíme konkrétní témata vašeho týmu - motivaci, spolupráci a společnou vizi
 • workshop uspořádáme přímo ve vaší firmě v termínu, jaký vám bude vyhovovat
 • trénink pro celý tým za výhodnou cenu – již od šesti účastníků

Kdo by se měl zúčastnit?

 • vrcholoví a střední manažeři či leadeři
 • ředitelé prodeje, obchodní zástupci, key account manažeři a celé obchodní týmy
 • pracovní týmy, které čekají náročné změny, úkoly a výzvy
 • účastníci programu rozvoje talentů

Seznamte se s lektorem

Martin Konečný

Martin Konečný

Zakladatel MK Consulting

K realizaci vize potřebujete nejen odvahu, ale také schopnost vystoupit ze své komfortní zóny. Postupným zdoláváním stále větších výzev vás připravím na zvládnutí vysoce náročných úkolů.

Martin čtrnáct let působil v byznysu na pozici account managera v oblastech vyjednávání, vedení projektů, akviziční činnosti a péče o zákazníky. Na svém kontě má na osm tisíc hodin lektorské praxe při rozvoji a facilitaci práce týmů a jednotlivců, mediaci a řešení konfliktů a rozvoji vrcholových manažerů a top talentů. ... zobrazit více

Video lektora

Co zažijete?

Postupně absolvujete šest aktivit, které jsou metaforou situací z vašeho reálného profesního života. V každé z nich vystoupíte ze své komfortní zóny a budete objevovat a překonávat své vnitřní limity.

 • PÁD DŮVĚRY
  posílí vaši sebedůvěru a vzájemnou důvěru v pracovních týmech, otevře důležité otázky důvěry ve vaše produkty a služby, ve firemní strategii a ve firemní procesy
 • CHŮZE PO STŘEPECH
  podpoří vaši schopnost být tady a teď, vaši všímavost vůči sobě a ostatním v týmu a díky tomu zlepší vaši schopnost aktivního naslouchání, empatie a schopnost citlivěji vnímat sebe a ostatní
 • LÁMÁNÍ ŠÍPŮ
  zbaví vás návyku negativních očekávání, předčasných obav a nejistoty, posílí vaši schopnost pracovat s vizí, a tím i sebedůvěru a sebejistotu
 • PŘERÁŽENÍ DŘEVĚNÉ DESKY
  pomůže zaměřit vaši pozornost na vnitřní příčiny, proč odkládáte určité činnosti a nepříjemné úkoly, a umožní vám váš přístup změnit
 • OHÝBÁNÍ OCELOVÉ TYČE
  naučí vás spolupracovat při společném překonávání překážek a umožní vám rozpoznat a překonat bariéry, jež vám znesnadňují komunikaci s určitými lidmi či o určitých tématech
 • FIREWALK
  transformační zážitek bude potvrzením vašeho zásadního posunu, posílí vaše odhodlání a rozhodnost a stane se zdrojem energie pro realizaci změn ve vašem každodenním životě

K čemu vám to bude?

Čeká vás skutečně intenzivní osobní a týmový zážitek, díky němuž získáte sílu, odhodlání a motivaci k uskutečnění potřebných změn. Poznáte, čeho jste schopni dosáhnout, když se opravdu rozhodnete.

 • objevíte souvislosti mezi prožitky z workshopu a zdoláváním výzev a úkolů ve vašem byznysu
 • naučíte se překonávat překážky, jež se zprvu jeví jako nepřekonatelné
 • poznáte a odstraníte své vnitřní mentální bariéry a naučíte se pracovat s vizemi
 • pochopíte, jak využívat svou vnitřní energii k uskutečnění profesních i osobních cílů
 • ze zážitku překonání sebe sama budete čerpat sílu ještě dlouho po absolvování programu

Jak workshop hodnotí jeho účastníci?

Myslím, že seminář skvěle ukáže, jak je možné dokázat věci, které vypadají na první pohled neskutečně těžké. A když to jde s tím žhavým uhlím, určitě to pak půjde i s ostatními věcmi.

Jan Lébl, Solution Architect, LBMS

Firewalking je zkušenost, která změní váš život, a kterou mohu doporučit. Martinův přístup pro mě je velkou inspirací. Pokud chcete překonat své osobní hranice, je Martin tím pravým průvodcem.

Josef Audrlický, Procurement & Logistics – TeamLeader, Hewlett-Packard

Firewalking s Martinem byl jedinečná příležitost naplno prožít a uvědomit si, že většina překážek je pouze v naší mysli. Celý empowermentový workshop byl jedinečný zážitek, ze kterého stále čerpám.

Otakar Chaloupka, partner ve společnosti Institut psychologické a personální analýzy

Chození po uhlí je jako dortová bitva nebo maraton. Je to trochu divný, ale všichni to chceme zkusit. A stálo to za to.

Jan Solnička, externí komunikace, ČSOB

Měla jsem různé představy, než jsem do toho šla. Nakonec jsem se setkala s profesionalitou, podporou, bezpečím a nepostradatelným smyslem pro humor. A když jsem k tomu přidala svoje rozhodnutí, dokázala jsem lámat šípy krkem nebo chodit po ohni :)

Lenka Maškulková, psycholožka/psychoterapeutka

Skvělý lektor a velmi příjemný člověk. Kurz s Martinem byl extrémně nabitý znalostmi, praktickými případy a vysokým stupněm zaujetí. Nikdy jsem se nenudil a vždy jsem se velmi těšil na další cvičení. Ve výsledku cítím obrovský posun ve svých vyjednávacích schopnostech, v přemýšlení nad řešením problémů a přístupu k problémům a zefektivnění (zrychlení) vyjednávání.

Martin Kysela, Vedoucí směny, Koala Café s. r. o.

Proč právě s top vision

Máme 15 let zkušeností s firemními rozvojovými programy a jsme jedničkou v manažerském vzdělávání. Spolupracujeme se špičkovými lektory a experty z nejrůznějších oborů. Prioritou všech našich vzdělávacích programů je okamžité využití nových znalostí a dovedností v praxi. Používáme spolehlivé nástroje na měření změn chování a výkonnosti účastníků a dosahujeme měřitelných výsledků. Školíme po celé České republice a na Slovensku, obsah, termín a místo konání přizpůsobujeme konkrétním potřebám klientů.

Lukáš Fejks
Když vaši lidé porostou, porostete s nimi. Připravíme pro vás kvalitní vzdělávací program na míru s pozitivním dopadem na váš reálný byznys. Spojte se s námi a investice do rozvoje týmu se vám brzy vrátí.

Lukáš Fejks

Managing Director

Nezávazná konzultace

Seznamte se s možnostmi firemního vzdělávání.

nahoru