Top vision

Daně / Účetnictví

Potřebujete poradit?

234 718 721
filtrovat a řadit
Řazení: Datum

Daně / Účetnictví

Počet nalezených akcí: 1

Plánujete kariérní posun na vyšší pozici? Přejete si svou kariéru přesměrovat do jiného oboru? Nebo se chcete orientovat v nejnovějších trendech ve vaší profesi? V tom případě jste na správném místě. Kurzy HARD SKILLS vám doplní odborné vzdělání, abyste ve své práci excelovali. Realizujeme intenzivní tréninky pro manažery, obchodníky, nákupčí, personalisty, lektory, marketéry, mistry a další profese.

Účetnictví a daně v oblasti finančních derivátů (Best Practice)

Měnové a úrokové deriváty dle českých i mezinárodních účetních předpisů

8. 10. 2021Online
Pro pokročiléÚčast možná také onlinePorovnat
6 990 Kč bez DPHZobrazit
Účetnictví a daně v oblasti finančních derivátů (Best Practice)
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36aPraha18600
6990

Využijte v praxi finanční deriváty a seznamte se se zajišťovacím účetnictvím
Finanční deriváty jsou účinným nástrojem k zajištění různých druhů rizik, v České republice nejčastěji k zajištění měnového rizika. Pokud přicházíte i jen vzdáleně do styku s měnovými, úrokovými a dalšími finančními deriváty, budou pro vás bezpochyby zajímavé reálné zkušenosti s jejich využitím v podnikové praxi. Přijďte k nám zjistit, jak deriváty fungují a jaký je jejich obraz v účetnictví a daních. Poskytneme vám praktickou zkušenost, jak finanční deriváty účtovat a zdanit podle českých i mezinárodních účetních standardů (IAS/IFRS).

 

Bohužel pro zvolená kritéria nyní nemáme žádné akce.
Kategorie

Město

Úroveň

Termín konání

Délka trvání

Zobrazit pouze:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru