Facts & News

WEBINÁŘ: Firemní vize, cíle a strategie vzdělávání

18. 2. 201917:00-18:00
Online
zdarma

Chtěli byste sledovat trendy ve svém oboru, dále se vzdělávat, ale jste časově velmi vytížení? Právě pro vás jsme připravili webinář s Hanou Ondráčkovou, HR konzultantkou a koučkou.

 

18. 2. v 17:00 se k nám můžete připojit prostřednictvím svého notebooku v pohodlí své kanceláře nebo svého domova. Webinář se bude věnovat významu HR pro naplňování firemních vizí. Po přednášce dostanete prostor na své dotazy.

 

V době boje o talenty vzrůstá význam HR oddělení. Personalisté působí stále více jako poradci vedení a stávají se součástí strategických rozhodnutí společnosti. Jak správně sestavit rozvojový plán, který bude v souladu s firemní vizí a bude naplňovat firemní cíle? Jak si stanovit rozpočet? Jak prezentovat a prodat návrhy vedení?

 

Po registraci od nás obdržíte odkaz, jehož prostřednictvím vstoupíte do webináře.

Program

17:00 - 17:40
Přednáška Jak sestavit rozvojový plán v souladu se strategickými cíli společnosti? Jakých chyb se vyvarovat při plánování rozvoje, promýšlení rozpočtu nebo při samotné realizaci? Jak prezentovat a prodat vlastní nápady a návrhy? Jak se stát skutečnou oporou a rovnocenným partnerem vedení? Na tyto otázky vám odpoví zkušená HR konzultantka a koučka.
Hana Ondráčková
Hana OndráčkováLektorka, HR konzultantka a koučka
více
od 17:40
Prostor pro dotazy
Akci pro vás připravuje
Tereza Součková
Tereza Součková, Content & Event Manager
+420 234 718 721
tereza.souckova@topvision.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru