Facts & News

HR meetup: trendy ve firemním vzdělávání

19. 2. 201918:30-20:30
CORSO Karlín, Praha
zdarma

Už potřetí pro vás připravujeme tuto praktickou (a populární) kombinaci vzdělávací a společenské akce. Večerní setkání HR manažerů a HR specialistů vám tentokrát představí nejnovější trendy ve firemním vzdělávání. Setkáte se osobně s Tomášem Langerem, šéfredaktorem časopisu Firemní vzdělávání, a se Svatavou Dohnalovou, zanícenou inovátorkou, která má na starosti portfolio firemního vzdělávání ve společnosti Top Vision. Přijďte si poslechnout inspirativní přednášky a nechte se vtáhnout do diskuse. Odpovíme na všechny vaše otázky a nenecháme vás odejít s prázdnou. Odnesete si nový katalog Top Vision, se kterým budete mít rozvoj lidí ve vaší firmě vyřešený.

 

HR meetup se koná 19. 2. od 18:30 v kongresovém sále Top Vision ve spolupráci s VímVíc.

Program

18:30 - 18:45
Úvodní slovo / Welcome & Welcome drink
18:45 - 19:15
Trendy ve firemním vzdělávání Firemní vzdělávání musí zaměstnance vybavit nejen dovednostmi pro dnešek, ale i dovednostmi pro budoucnost. Pro konkurenceschopnost podniku je potřeba podporovat nepřetržitý rozvoj a růst lidí. Jak toho dosáhnout s využitím nejnovějších trendů ve vzdělávání? A jaké trendy budou dominovat v roce 2019? Přesune se veškerá výuka z tradičních učeben do virtuálních učeben? Nahradí microlearning v mobilní aplikaci klasické kurzy s koučem a cateringem? Promění gamifikace výuku v hraní videoher? Jaká forma vzdělávání je pro vaši firmu nejvýhodnější? Přijďte to zjistit.
Tomáš Langer
Tomáš Langerlektor, trenér, konzultant
více
19:15 - 19:45
Přestávka / Something sparkling & Networking
19:45 - 20:15
Learning & Development tým budoucnosti Jak se proměňuje role Learning & Development týmů v měnícím se světě? Jak pracovat s lidmi v prostředí korporace, která má pobočky v několika světových metropolích a v několika časových pásmech? Jak pomoci v adaptaci zaměstnancům, kteří se ocitli v odlišném kulturním prostředí? V kosmopolitních společnostech vzrůstá význam soft dovedností. Tyto nové výzvy mají vliv na L&D týmy, které si musí osvojit nové role a stávají se tak spíše kurátory a tvůrci komunit. Přijďte si pro návod, jak vytvořit L&D tým budoucnosti.
Svatava Dohnalová
Svatava DohnalováHead of Content
Top Vision, s.r.o.
více
od 20:15
Networking
Kde se akce koná?
CORSO Karlín
Křižíkova 237/36a, Praha
Akci pro vás připravuje
Martina Machurová
Martina Machurová, Content & Event Manager
+420 234 718 721
martina.machurova@topvision.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru