Facts & News

Festival vzdělávání v Praze

15. 5. 202009:00-13:00
Impact Hub Praha D10, Praha 5 - Smíchov
zdarma

Poznačte si do diáře datum 15. 5., protože jsme pro vás připravili další FESTIVAL VZDĚLÁVÁNÍ. Tentokrát vás přivítáme v prostorách IMPACT HUBU v Praze.

 

Co vás čeká?
Paralelně probíhající workshopy všude, kam se podíváte, a naši lektoři v akci. Budete tak mít možnost vyzkoušet si atmosféru našich vzdělávacích kurzů na vlastní kůži.

 

Čím vás budeme inspirovat?
Předvedeme vám, že porady mohou být produktivní, pomůžeme vám překročit propast mezi HR a IT, poradíme vám, jak podporovat kreativitu ve vašem týmu, naučíme vás prosazovat vlastní názor a mnoho dalšího.

 

Vyberte si 3 workshopy a rezervujte si své místo pohodlně přes internet. Stačí kliknout SEM.

Program

8:40 - 9:00
Registrace a ranní káva
9:00 - 9:20
Představení workshopů a lektorů
9:20 - 10:20
1. kolo workshopů
10:30 - 11:30
2. kolo workshopů
11:30 - 12:30
3. kolo workshopů
12:30 - 12:45
Příležitost potkat se s týmem Top Vision

Témata

Efektivní vedení porad a facilitace (Petra Zárubová)

Zažíváte porady, které jsou jen ztrátou času? Porady nestačí svolávat. Získejte tipy, jak je skutečně vést. Staňte se facilitátorem - katalyzátorem nápadů.

Zvládání změn (Petra Zárubová)

Zajímá vás, jak zaměstnancům sdělovat změny, aby byly pozitivně přijaty? Zjistěte, jak překonat přirozený odpor lidí ke změnám. Získejte je na svou stranu a zaujměte je pro nové věci.

HR jako business partner (Olga Svobodová)

Vymezení role HR se v různých organizacích liší. Pohybuje se v rozpětí od průvodce nováčků až po strategického poradce vedení a téměř firemního psychologa. Seznamte se s rolí HR jako business partnera.

Průvodce pro HR po světě IT (Olga Svobodová)

Máte pocit, že svým IT kolegům občas nerozumíte? Dívají se na vás skrz prsty, protože Ruby a Perl byste raději než v kódu viděli na náhrdelníku? Načerpejte náměty, jak si porozumět s ajťáky.

Time, priority & self management (Eva Marková)

Chtěli byste pro sebe najít ten ideální work & life balance? Self management je o neustálém nacházení smyslu a přenastavování priorit. Objevte self management pro osobní a kariérní úspěch.

Umění prosadit vlastní názor (Eva Marková)

Máte dobré nápady, ale nedaří se vám je prosadit? Bojíte se říci „ne“, a tak se potýkáte se stresem a nadměrnou pracovní zátěží? Poradíme vám, jak se prosadit v práci, abyste byli sebejistější a spokojenější.

Mzdová a personální agenda - co by vám nemělo utéct (Tomáš Smutný)

Chcete se zorientovat ve mzdové agendě na rok 2020? Workshop vás seznámí s nejnovějšími i s připravovanými legislativními úpravami.

Kreativita ve firemní praxi (Pavel Wieser)

Očekáváte od týmu větší kreativitu? Pozorujete neproduktivní vzorce myšlení a chování v týmu? Poradili byste si s problémy lépe, kdybyste k nim přistupovali kreativněji? Naučte svůj tým produkovat nápady.

Energy Management (Kveta Uhríková)

Become a CEO - Chief ENERGY Officer. If you keep the energy levels high, your team members will feel more empowered and happy in their roles. Learn how to improve your energy level.

Firemní teambuilding – zábava i rozvoj (Štěpánka Collins)

Představíme vám náš přístup k této formě budování efektivních týmů, rozvoji individuálních i skupinových dovedností a učící se organizaci.

Dostaňte jazyky do firmy (Šimon Steffal)

nejdůležitější principy efektivního učení jazyků / nástroje neformální podpory jazykového vzdělávání / jazykové kompetenční modely

Lektoři

Petra Zárubová
Petra ZárubováLektorka manažerských dovednosti, facilitátorka a koučka
více
Eva Marková
Eva MarkováTrenérka soft skills, mentorka a koučka
více
Olga Svobodová
Olga SvobodováHR konzultantka a lektorka soft skills
více
Kveta Uhríková
Kveta UhríkováLektorka v oblasti vzdělávání a rozvoje soft skills
lektor
více
Pavel Wieser
Pavel WieserLektor manažerských dovedností, psycholog a kouč
více
Tomáš Smutný
Tomáš SmutnýOdborník na mzdovou problematiku a personalistiku
více
Štěpánka Collins
Štěpánka CollinsTrenérka soft skills, facilitátorka, koučka a překladatelka odborných publikací v oblasti managementu, obchodu a psychologie
více
Kde se akce koná?
Impact Hub Praha D10
Drtinova 557/10, Praha 5 - Smíchov
Akci pro vás připravuje
Nikola Farkašová
Nikola Farkašová, Event Manager
+420 234 718 721
+420 603 551 096
nikola.farkasova@topvision.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru