Top vision

Top Vision Exclusive

“Negramotní ve 21. století nebudou ti, co neumí číst a psát, ale ti, kteří nebudou schopni se učit, odnaučit, přeučit.” Alvin Toffler, americký futurolog a spisovatel

Znalosti, které máme a využíváme, nejsou trvalé. To, co potřebujeme a bez čeho se neobejdeme, se bude měnit a náš mozek se bude muset učit. Sledujte nás a posouvejte svůj rozvoj dál.

Sestavili jsme pro Vás prémiovou kolekci Top Vision Exclusive, v níž najdete kurzy a konference jen pro pokročilejší a náročné klienty.

Našimi lektory a kouči jsou lidé z praxe: Jiří Kula, krizový manažer globální společnosti v Indii, Nepálu či Bangladéši, Daniel Štrobl, armádní psycholog na vojenských misích v Afghánistánu, Oswald Schorm, přední český kouč top manažerů, a Michaela Karsten, paměťová expertka a držitelka světového rekordu. Ti všichni patří ve svých oborech k těm nejrespektovanějším a nejrenomovanějším.

Nepřenositelnou výhodou našich otevřených akcí je networking s kolegy z různých firem, Vašich možná budoucích partnerů nebo kolegů. Přijďte navázat důležité kontakty.

Vyberte si vzdělávací akci a setkejte se i s dalšími VIP klienty, s nimiž se můžete vzájemně inspirovat a networkingovat.

8 990 Kč bez DPHZobrazit

Detektor lži s Danielem Štroblem

Trénink odhalování pravdy a lži v komunikaci

14 990 Kč bez DPHZobrazit
3 990 Kč bez DPHZobrazit

Manažer do naha s Jiřím Kulou

Hloubkový trénink pro manažery a leadery

14 990 Kč bez DPHZobrazit

Praktické řízení projektů

Techniky a nástroje pro strategické řízení

9 990 Kč bez DPHZobrazit

Rétorika se Zdeňkou Žádníkovou Volencovou

Trénink rétorických dovedností pro každodenní využití

5 990 Kč bez DPHZobrazit

Rozpoznejte manipulaci s Danielem Štroblem

Praktické rady, jak nepodléhat nejen citovým útokům

12 990 Kč bez DPHZobrazit

Vedení a motivace projektového týmu

Jak vytvořit efektivní projektový tým

8 990 Kč bez DPHZobrazit
nahoru