Top vision

czen

Certifikovaný cyklus

Purchase Professional

Odborný certifikovaný cyklus orientovaný na efektivní nákup od výběru správného dodavatele přes organizaci a vykonávání nákupní činnosti až po dosahování úspor v nákupu

Tento certifikovaný cyklus je zaměřen maximálně prakticky. Nákupčí, manažeři nákupu i ostatní pracovníci, kteří mají ve své náplni práce nákupní činnosti, se seznámí s osvědčenými a aktuálně využívanými metodami v oblasti nákupu. Tento ucelený přehled se zabývá realizací správného postupu při výběru dodavatele, možnostmi elektronických výběrových řízení, e-aukcí a e-poptávek, účinným výběrem dodavatelů, interními vazbami, rolí a významem nákupního útvaru ve firmě, efektivními metodami řízení nákupního procesu i osvědčenými metodami snižování nákladů a praktickými návody a tipy na dosahování úspor v nákupu.

Komu je cyklus určený?

  • nákupčím
  • manažerům nákupu
  • pracovníkům, kteří mají ve své náplni práce výběr dodavatelů

Kurzy, které jsou součástí cyklu

NázevTermín a místoCena
Průběh, řízení a organizace nákupního procesu
Nastavte si výkonné nákupní procesy
6 990 Kč
Výběrová řízení a poptávky v nákupu
Vyberte ty nejlepší dodavatele
6 990 Kč

Nastavte si výkonné nákupní procesy

Cena: 6 990 Kč

Vyberte ty nejlepší dodavatele

Cena: 6 990 Kč

Základní cena balíčku: 13 980 Kč

Zvýhodněná cena balíčku: 16 990 Kč20 558 Kč vč. DPH

Certifikát IES
Po úspěšném absolvování získáte mezinárodní certifikát od International Education Society.

Podmínkou získání certifikátu IES je absolvování všech tří akcí z cyklu a úspěšné absolvování závěrečného testu.

Certifikovaný cyklus
Kompletní podmínky pro získání certifikátu

Vzdělávací program Purchase Professional je završen získáním mezinárodně uznávaného certifikátu, jehož garantem je společnost International Education Society, která se specializuje na certifikaci vzdělávacích subjektů a programů. V případě získání certifikátu budete automaticky zařazen/a do databáze držitelů certifikátu společnosti IES.

Podmínkou získání certifikátu je absolvování všech tří kurzů z cyklu a úspěšné složení závěrečného testu, který koresponduje s obsahovou náplní kurzů.

Informace o testu: skládá se z 15 otázek a k jeho úspěšnému absolvování je nutné zodpovědět 10 otázek správně, otázky jsou otevřené. Test se píše na konci posledního ze tří absolvovaných kurzů.

Mezinárodně platný certifikát, v případě úspěšného složení testu, obdržíte nejpozději do 60 dní ode dne absolvování závěrečného testu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Jeho používáním s tím souhlasíte.

nahoru